Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO'da Tipi Altan'ı öldürüyor mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin merakla beklenen 147. yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. EDHO yeni bölümde, Hızır'ın oğlunu kaçıran Altan, Can'ın bilgisayarını kendisine vermesi halinde Hızır Ali'yi serbest bırakacağını söylüyor. Ancak Altan'ın Hızır'la görüştüğü anda gören Tipi ise çıldırıyor. Tipi Altan'ı iple boğmaya çalışıyor. Hızır ise 'Bilmediğin şeyler var, bırak' diyerek Tipi'yi durdurmaya çalışıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Altan ölüyor mu?

ATV'de 12 Kasım Salı akşamı ekrana gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 146. yeni bölümünde çarpıcı gelişmeler yaşanacak. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Burak Sergen, Ozan Akbaba ve Naz Elmas'ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde Sevda ve Altan iş birliği Hızır'a zor anlar yaşatıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

SEVDA VE ALTAN'IN HAİN PLANI!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Altan ile buluşan Sevda, Hızır'ı yok etme planını açıkladı. Sevda, "Hızır'ı affetmemeniz için sizinle buluşmak istedim. Hızır beni en alçakça şekilde aldattı. Hızır ailemi yok etmek için beni kullandı. Ben evlilik hayalleri yaparken, Hızır'ın planı başkaymış. Hızır'ı yapayalnız bırakın. Etrafındaki herkesi içeri almanızı istiyorum. Kuzenimi öldüren Behzat ve Boran'ı, masadaki herkesi" dedi. Altan ise bu dediklerini yapmak için bir sebep olması gerektiğini söyledi. Sevda ise Altan'a 50 milyon dolar verdi.

HIZIR ALİ, ALTAN'IN ELİNDE!
Altan ise aldığı paranın ardından harekete geçerek Boran ve Behzat'ı yakaladı, işkence yaptı. EDHO finalinde ise Hızır'la buluşan Altan, oğlu Hızır Ali'nin kafasına silah dayanmış görüntülerini izlettirdi.

EDHO2

Sevda, hamile olduğunu söyleyerek Hızır'ı elindeki en güçlü silahla bitirmeyi amaçlamıştır. Aldığı haberle sarsılan Hızır, kurulan evlilik oyununun gerçeğe dönüşmesinden endişe duyarken Feyyaz'ın bu konudaki kararı herkesi şaşırtacaktır. Sadece Hızır'ı değil tüm Çakırbeylileri etkileyecek olan haber, gün geçmeden yayılır. Bu duruma en çok tepki göstermesi beklenen Hayriye Ana ise Sevda'yı gözüyle görmeden havadisin doğruluğuna inanmaz.

Nitekim ziyarete gittiği Meftunların evinden, şüphe etmekte haklı olduğunu söyleyerek ayrılacaktır. Sevda, karnında bir Çakırbeyli taşıdığını söyleyerek kendi hayatını garanti altına alırken milyon dolarlar bahşettiği Altan'ın da gücüne güç katmıştır. İstihbarattaki yerini kaybetmek üzere olduğunu anlayan Altan, arkasına aldığı çok güçlü bir çete ile hain planlar kurmaya devam eder. Henüz kimlerle savaşacağını bilmeyen Hızır'ın, onu öldürmeye ant içmiş bir orduyla karşı karşıya gelmesine ramak kalmıştır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
sık sık vursana
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler