"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" ekibi bu sefer güldürecek

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" ekibinin rol aldığı "Aman Reis Duymasın" filminin afişi yayınlandı.

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" ekibi bu sefer güldürecek

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ekibinin rol aldığı komedi filmi Aman Reis Duymasın'ın posteri yayınlandı. Renkli posterde, dizinin de sevilen isimleri olan karakterler yer alıyor. Onur Tan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin senaryosu Bahadır Özdener’in kaleminden çıktı.

"Aman Reis Duymasın"ın oyuncu kadrosunda Ozan Akbaba, Mustafa Üstündağ, Emir Benderlioğlu, Hakan Karsak, Savaş Özdemir, Sevinç Gürşen Kıranlı, Sevil Akı, Tevfik Erman Kutlu, Ömer Kurt, Bekir Çiçekdemir, Sabahattin Yakut, Berna Üçkaleler, Ezgi Esma Kürklü gibi isimler yer alıyor.

0520993

"Aman Reis Duymasın" filminin konusu

"Aman Reis Duymasın" filmi, yeraltı mafya camiasının çıktığı bir tatili konu ediniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden tanıdığımız karakterler, tatil için gittikleri yere adımlarını atar atmaz inanılmaz olaylarla karşılaşırlar. Ancak bu onları yıldırmaz ve tatillerine devam ederler. Alışkın oldukları büyük şehrin atmosferinden eser burada yoktur. Küçük bir kasaba olan tatil merkezinde başlarına gelmeyen kalmayacaktır. En büyük korkuları ise liderleri Hızır Çakırbeyli'nin bu olanları duyacak olmasıdır.

"Aman Reis Duymasın" filminin 13 Aralık 2019 tarihinde sinemalardaki izleyicileriyle buluşması planlanıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler