MAGAZİN

Eşkıya ekibini yıkan olay! Beyninde tümör çıktı, ameliyatı Makedonya Sağlık Bakanı yaptı

Eşkıya ekibini yıkan olay! Beyninde tümör çıktı, ameliyatı Makedonya Sağlık Bakanı yaptı

Atv ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başrol oyuncusunun beyninde tümör çıkınca acil olarak ameliyata alındı. Makedonya Sağlık Bakanı Venko Filipce'nin yaptığı ameliyat sonrası Sabina Toziya'yı evine getirmek için özel uçak ayarlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hayriye anası Sabina Toziya'nın beyninde tümör tespit edildi. 72 yaşındaki oyuncunun ameliyatını Makedonya Sağlık Bakanı yaptı. Atv yönetimi sevilen oyuncu için gerektiği taktirde özel uçak kaldırmak için harekete geçti.

1200x627-eskiya-dunyaya-hukumdar-olmazin-hayriye-cakirbeylisi-sabina-toziya-sasirtti-1572928024667

HEMEN AMELİYATA ALINDI!

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, altı sezondur ekranda olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yarın yılbaşı arasının ardından ekrana dönüyor. Heyecanla sete başlamaya hazırlanan dizi ekibi aldıkları acı haberle adeta yıkıldı. Dizinin 72 yaşındaki Hayriye anası Sabina Toziya yılbaşı molasında ülkesi Makedonya'ya gitmişti. Toziya tam dönüş hazırlığı yaptığı sırada bayıldı ve apar topar hastaneye kaldırıldı. Doktorlar usta oyuncunun beyninde bir tümör tesbit etti ve Sabina Toziya'yı hemen ameliyata aldı. 10 saat süren ameliyattan sonra tümör tamamen temizlendi. Dört gün yoğun bakımda kalan oyuncu daha sonra normal servise çıkarıldı, Sabina Toziya'nın bugün evine götürüleceği öğrenildi.

sabina-toziya

Doktorlarının "Sabina güçlü bir kadın, başkası olsa masada kalırdı o yaşta" dedikleri konuşuluyor.

SAĞ TARAFINA FELÇ İNDİ

Son gelen haberlere göre usta oyuncunun sağ tarafı şu an felçli... Fizik tedaviyle eski sağlığına kavuşması beklenen Toziya'nın beynindeki tümörün habis olup olmadığı ve kemoterapi ya da radyoterapi görüp görmeyeceği ise bugün belli olacak.

unnamed

Ünlü oyuncunun daha öncesinde beynindeki tümörün varlığını hiçbir şekilde hissetmediği, ne başsağrısı, ne yorgunluk ve ne de bulantı şikâyetinin olmadığı belirtildi.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-hayriye-sabina-toziya-kimdir

AMELİYATI SAĞLIK BAKANI YAPTI

Usta oyuncunun ameliyatını Makedonya Sağlık Bakanı Venko Filipce yaptı. Eşi Türk olan Makedonya'nın Arnavut asıllı Kültür Bakan Yardımcısı Sedat Süleymani de Sabina Toziya'nın sağlık durumuyla yakından ilgilendi. Herkesin çok sevdiği ve hayranlık duyduğu oyuncuyu ihtiyaç halinde Atv yönetimi de hastane uçakla İstanbul'a getirmek için hazırlık yaptı.

unnamed (1)

SENARYO REVİZE EDİLDİ

Sabina Toziya'nın yaşadığı üzücü olay dizinin senaryosunun da değişmesine neden oldu. Hastalığının durumu göz önüne alınarak usta oyuncuyla ilgili cenaze sahnesi yazıldı. Dizi ekibi 4 gündür değişen senaryodaki yas ve cenaze töreni sahnelerini yetiştirmek için ara vermeden çalıştı.
maxresdefault


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
bazı ülkelerde sağlık bakanları ameliyat yapıyor bizim bakan da her gün hikaye anlatıyor
Valla helal olsun dogru söze ne denir ????????
yav ne boş beleş adamsınız bi bitmediniz vallaha bitmediniz
Makedonya dediğin nüfus olarak Adana kadar var yok senin ülkende 80 milyonla uğraşıyor bakanın
Ülken kadar başına taş düşsün.
Yaşın kac bilmiyorum biraz eskiyi araştır istersen bilinçli yapmıyosan tabii
@goldkh Ee yuh yani vallahi pes.
Bizim ülkemizde sağlık bakanına gelesiye o işler binlerce hekim var
sabina,anneye acil şifalar diliyorum.
ALLAH Acil Şifalar Versin INSALLAH.
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler