MAGAZİN

Ezgi Avcı ve Nemanja Djurisic evlendi! İşte nikahtan fotoğraflar

Survivor yarışmasına katılarak adını duyuran sunucu Ezgi Avcı 3 yıldır birliktelik yaşadığı basketbolcu Nemanja Djurisic ile hayatını birleştirdi.

Ezgi Avcı ve Nemanja Djurisic evlendi! İşte nikahtan fotoğraflar

Survivor'ın eski yarışmacısı Ezgi Evcı virüs dinlemedi ve nikahı bastı. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Karadağlı basketbolcu Nemanja Djurisic ile evlenen Ezgi Avcı'nın mutluluğu yüzüne böyle yansıdı.

image00003

Ünlü çiftin Bodrum'da gerçekleşen nikah törenine sınırlı sayıda aile üyeleri ve yakın dostları katıldı.

image00002

Ezgi Avcı ve Nemanja Djurisic Ocak 2019'da nişanlanmıştı.

image00001

EZGİ AVCI KİMDİR?

Ezgi Avcı, 1995 yılında İstanbul da doğmuştur. 2013 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında yer alan Ezgi Avcı bu yarışmada 3. olmuştur. Yarışmadan sonra mankenlik yapmaya başlayan Ezgi Avcı eğitimini Florida da İşletme okuyarak tamamlamıştır.

Ezgi Avcı Survivor 2016 Ünlüler takımında yarıştı.

2013 seneninde Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan isimlerden birisi olan Ezgi Avcı, yarışmayı üçüncü olarak bitirmiş ve o dönem pek çok yapımcının da ilgisini çekmiştir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
GayriMüslüm bir erkekle Müslüman bir kadın evlenemez dini kural evlenebilmesi için erkeğin İslam dinini kabul etmesi gerekir. Ulen elin hiristiyanı bile o kadar oynanmış dinlerine bile özelliklşe katolikler öyle sahipler ki evliliklerini kilisde yaparlar misal örnek olarak söylemiyorum Allah katında tek hükmü olan İslam dinine mensup erkeğimiz kadınımız dinini tam olarak bilmiyor ya ona yanarım
Herşeye bir kulp bulmayın. Bu yaptığınız ayıp. Sevmişler, evlenmişler. Mutluluk dilemek düşer. Ayrıca bilip bilmeden kimsenin ırkıyla, diniyle, soyuyla sopuyla ilgili ileri geri yorum yapmayın. Burası kabile devleti değildir. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti'dir.
Fiziği güzel kendisi itici sıradan bir kadın
Geri Dön