MAGAZİN

Farkındalık yaratmak için enkaz üzerinde poz veren Itır Esen tepki çekti!

Manken Itır Esen, AKUT Vakfı ortaklığında depreme farkındalık yaratmak için bir projede yer aldığını duyurdu. Esen’in enkazın üzerinde verdiği pozlar ise sosyal medyada tepki topladı.

Miss Turkey 2017 yarışmasında tanınan ve bir dönem adı Acun Ilıcalı ile aşk dedikodularına karışan Itır Esen, AKUT Vakfı ile farkındalık yaratmak adına deprem projesi için bir araya geldi. Yıkılan evlerin enkazı üzerinde podyumdaymış gibi poz veren Itır Esen'e tepkiler çığ gibi büyümeye başladı.

SOSYAL MEDYADA LİNÇ EDİLİYOR

Instagram hesabından çekimlerden bir video paylaşan Esen, gelen yorumların ardından paylaşımını sildi. Farkındalık yaratmak için poz veren Itır Esen'in yaptığının yanlış olduğunu söyleyen binlerce sosyal medya kullanıcısı modelin son paylaşımının altına yorum yağdırmaya başladı. Yorumlarla linç edilen Esen ise sessizliğini korumaya devam ediyor.

İşte Itır Esen'in enkaz üzerindeki pozuna gelen tepkiler...

farkindalik-yaratmak-icin-enkaz-uzerinde-poz-13870083_8989_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
acayip bir farkındalık gelişti bende, daha önceden hiç bu kadar farkında olmamıştım bir sürü deprem yaşayan biri olarak...Allah razı olsun sayın ıtır esen hanım (!)
anasinin babasının mezarına da gidip böyle poz versin onur dünyaya farkındalık diye
aslında amacına ulaşmış, yok şöyle yok böyle twitler filan boş. mynet olarak şöyleydi böyledi reklamını yapıyorsunuz reklamın iyisi kötüsü olmaz yani amaca ulaşmış. böyleleri hiç gündeme gelmemeli ama nerdeee
Geri Dön