Fast & Furious Spy Racers dizisinden ilk fragman yayınlandı

Hızlı ve Öfkeli (Fast & Furious) serisinin bir parçası olan animasyon yapım Fast & Furious Spy Racers dizisinden ilk poster, fragman ve fotoğraflar yayınlandı.

Hızlı ve Öfkeli (Fast & Furious) evreni Fast & Furious Spy Racers ile genişlemeye devam ediyor.

Universal Pictures ve Dreamworks ortaklığıyla hayata geçen dizi, online dizi ve film platformu Netflix’te yayınlanacak. Animasyon dizisi, filmlerdeki yüksek aksiyonlu hikayeyi daha da genişletecek. Fast & Furious Spy Racers‘ın posteri, seriden yeni fotoğraflar ve ilk fragmanı beğeniye sunuldu.

Vin Diesel, Chris Morgan, Tim Hendrick ve Bret Haaland‘ın yürütücü yapımcılığını üstlendiği Fast & Furious: Spy Racers dizisinin ana karakteri, Dominic Toretto’nun ergenlik çağındaki kuzeni Tony Toretto olacak. Tyler Posey‘in Tony Toretto’yu seslendireceği dizisinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler Camille Ramsey, Luke Youngblood, Charlet Chung ve Jorge Diaz.

fast-and-furious-spy-racers-poster-1310x1915

FAST & FURIOUS SPY RACERS DİZİSİNİN KONUSU

Ergenlik çağındaki Tony Toretto, arkadaşlarıyla beraber bir devlet teşkilatı tarafından seçkin bir yarış ligi arkasına gizlenen şeytani suç örgütüne sızmak için işe alındığında, bize çok da yabancı olmayan bir şekilde kuzeni Dom’un yolundan gidecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler