SPOR

CANLI

Fatih Terim gitmeye niyeti olmadığını kanıtladı

Seçim, sözleşme, kriz ortamı ve istifa davetleri... Fatih Terim tüm bunları kafasında bitirdi, sadece zirveye odaklandı. Öğrencilerini "5 final maçımız var" diyerek motive eden tecrübeli hoca, önümüzdeki sezonun planlarını dahi yapmaya başladı, gitmeye niyeti olmadığını kanıtladı.

Fatih Terim gitmeye niyeti olmadığını kanıtladı

Mayıs ayında yapılacak seçim, sözleşme opsiyonunun devreye girmemesi, Başkan Mustafa Cengiz'in teknik heyet ile oyunculara sözleri ve camiadan kendisine yönelik yapılan sert eleştiriler... Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim tüm bu krizleri kafasında bitirdi, istifa düşüncesini sildi, zirveyi düşünmeye başladı. Antalya sınavı öncesine kadar son 8 haftada sadece 2 kez kazanan Galatasaray, 1-0'lık galibiyetle şampiyonluk yarışına yeniden tutundu.

OPSİYONUNU TAMAMLAMAK İSTİYOR

Tüm bu kaos ortamını gündeminden atan Sarı-Kırmızılılar'ın teknik patronu Terim artık sadece son 5 maça odaklandı... Öğrencilerini "Galatasaray son anların takımıdır. 5 final maçımız var" diyerek motive eden tecrübeli hoca, önümüzdeki sezonun planlarını dahi yapmaya başladı! Görevi bırakmaya niyetinin olmadığını gösteren Fatih Terim 3 senelik opsiyonun devreye girmesiyle o süreci tamamlamayı hedeflediğini ispatladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
kim ne derse desin fatih terimin kredisi sınırsızdır. galatarasaraya kazandırdığı kupalar başarılar ortada. her sene şampiyon mu olsun bekleniyor? bikac maç kotu gidince terim istifa sesleri yükseliyor gerci bunu yapanlar fenerli troller.
Tabiki bırakmayacak. Imparatorun bırakması GS düşmanlarını sevindirir. F.Terim kırmızı çizgimizdir NET.
daha bunlar kötü günlerimiz hele bir fatih terim GS başkanı olsun ozaman görürsünüz
Takım
O
Av
P
Geri Dön