SPOR

CANLI

'Fazla seks'ten 10 bin tl kazandılar!

'Fazla seks'ten 10 bin tl kazandılar!

Arda Turan ve Sinem Kobal çifti 'fazla seks'ten 10 bin TL tazminat kazandı.

İspanya'nın Atletico Madrid takımında oynayan milli futbolcu Arda Turan ile oyuncu sevgilisi Sinem Kobal, spor yorumcusu Erman Toroğlu'nun bir televizyon kanalındaki "Arda'nın sakatlığının sebebi fazla seks yapmak" yorumuna yer veren iki gazeteye açtığı tazminat davasını kazandı. Mahkeme, iki gazetenin 5'er bin TL tazminat ödemesine karar verdi.

Toroğlu'nun, 1.5 yıl önce Arda Turan'a 'osteitis pubis' teşhisi konulması üzerine 'Ben bu sakatlığı zamanında geçirdim. Fazla seks yapmak ve dinlenmemek buna sebep olur. Arda'nın da sakatlığının sebebi fazla seks yapmak" yorumu gazetelerde yer almıştı. Bunun üzerine çift, 50'şer bin TL'lik tazminat davası açmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
niye gazeteler tazminat veriyor anlamadım açıklamayı yapan toroğlu çok emin bir şekilde söylemiş basında bunu kullanmış tamam bazen asparagas yazan gazeteler var ama şimdi olay tamamen toroğlu kaynaklı ispat edemezse 50000 ni ona geçireceksin ki anlasın söylediklerinde haklıda olabilir çünkü aşırı seks bazen futbolcunun daha rahat oynamasına neden olur ama sakatlık durumundada tamir edilemez olaylar ortaya çıkar eski bir futbolcu olarak bunu yaşamış görmüştür erman
ohhh 10 kağıtta ordan geldi yarasın koçuma
Takım
O
Av
P
Geri Dön