SPOR

"Fener Ol" kampanyasında toplanan para 150 milyon TL'ye yaklaştı

Fenerbahçe Kulübü, 4 Nisan'da başlayan "Fener Ol" kampanyasında toplanan paranın şu ana dek 150 milyon liraya yaklaştığı açıkladı.

"Fener Ol" kampanyasında toplanan para 150 milyon TL'ye yaklaştı

Fenerbahçe Kulübünden yapılan açıklamada, kampanyanın başlamasından bugüne destek SMS'lerinin sayısının da 1 milyon 640 bini geçtiği belirtildi.

Açıklamada, "Fener Ol" kampanyasının Türkiye'de bugüne kadar yapılan birçok kampanyayı geride bıraktığına vurgu yapılırken, "Fener Ol kapsamında Sayın Acun Ilıcalı ve Sayın Ferit Faik Şahenk'in katkılarıyla TV8 ve Star TV'de WinWin projesinin yayınları yapıldı ve kampanyaya destek zirve noktasına ulaştı. Tüm sezon Fenerbahçe'ye desteğini göstererek sezon formalarını alan taraftarlar, WinWin özel etkinliğinde 125 binden fazla 'İz Bırakanlar Triko Forma' ile kampanyaya katkıda bulundu. WinWin projesinin sonunda noter huzurunda düzenlenen çekilişle SMS atan taraftarlar arasından 5 ev, 20 araba sahiplerini buldu. Talihliler arasından sadece bir SMS atan taraftarlar da ev ve araba gibi büyük ödüllerden birini kazanmayı başardı. WinWin kapsamında verilecek 5 bin hediyeyi kazanan isimler 29 Haziran'da Fenerbahçe web sitesi ve sosyal medya hesaplarından açıklanacak." ifadelerine yer verildi.

Fener Ol kapsamında gerçekleşen ve 12 Mayıs tarihinde başlayan WinWin etkinliğinin 22 Haziran'da sona erdiği hatırlatılırken, "Fener Ol" kampanyasının ise 1 yıl boyunca farklı etkinliklerle süreceği kaydedildi.

WASHİNGTON'DAN 'FENER OL' A DESTEK

ABD'nin başkenti Washington'da da Fenerbahçe taraftarları "Fener Ol" gecesinde bir araya geldi.

Gecede 10 bin dolara yakın paranın toplandığı aktarıldı. Toplanan paranın sarı-lacivertli kulübe elden teslim edeceği belirtildi. (AA)

2345

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
Tabiri caiz ise "Ekmeğe muhtaç" dar gelirliler, sıra sıra markalı milyonluk otomobil, ülkenin en gözde yerlerinde emlak ve işletme sahibi insanların yönetici olduğu kulübe para bağışı yapması isteniyor. Anlaşılan bu zenginler doymayınca garibanlara ekmek yok. Sömürün ki semiresiniz.
@ali.asliturk sen olaya öyle bak bende şöyle bakayım dar gelirliler 20 milyon bağışlıyor zenginler 100 er bin lira bağışlıyor kesesine göre herkes bağış yapıyor dar gelirlilerden 100 bin lira bağış edin denilmiyor herkes bağış yapıyor ali koça laf diyemezsin adam 250 milyon tl cebinden hibe etti kulübe bu adama gözünü milletin cebine dikti diyemezsin önce kendi verdi ayrıca takım tutuyor muyuz evet yenince seviniyor muyuz evet bi ömür mü tutuyoz evet bence 100 lira 20 lira gerçekten komik rakamlar eğer seviniyorsan para vermek sorun değil yani vermezsen gerçek taraftar değilsin demektir
@ali.asliturk senin gibi duyarlı insanlar oldukça fenere bişey olmaz. (!)
@ali.asliturk haberde 150 milyon toplandı diyor. Ali başkan da 250 milyon verdiyse 400 yapardı.
az toplanmış para bence söyle 500 milyon TL bekliyordum
@mayhan680 Ali koç winwin kampanyasından önce kulube başkan seçildikten sonra verdi o parayı ayrıca şirkeylerini kulube sponsor yaptı.
yazıklar olsun... millet çöpten meyve sebze toplarken sorumsuz zenginlerin yönettiği spor klüplerinin borcunu ödeme tasasına bakar mısınız. bu millet adam olmaz
dilenin anasını satayım millete yalvaracağınıza gidin o paraları çarçur eder aziz yıldırımdan istesenize ben olsam 5 kuruş vermem aziz gününü gün etsin millet para versin koç ta o yürek yokki gitseya azizden istese
@eyilmaz1981 ali koç istedi parayı aziz başkan böyle dediniz böyle çıktı mali tablo ortada dedi gitsin zorla cebinden mi alsın aziz yaptı batırdı diye kulubü takımı bırakalım mı bu ne saçmalık sen şu an şunu diyorsun yarın türkiye savaşa girse bana ne akp açtı savaşı ben gitmiyorum demeye geliyor sorun suçlu aziz olsada ortada bi ömür tuttuğumuz takım var 50 lira 100 lira komik rakam bunlar 1 ömür sevda ve zevk için 100 lira vermişsin çok mu ? yazın dondurma yemeden yaşayamaz mısın 1 yaz dönemi dondurma alma ver bu kadar ucuz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler