SPOR

Fenerbahçe'den Galatasaray'ı çıldırtacak transfer atağı

Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Fenerbahçe, Galatasaray ile kiralık sözleşmesi sona eren Badou Ndiaye için devreye girdi. Ndiaye'nin temsilcisi William D'Avila, "Ndiaye'nin Galatasaray'da devam etmesi pek mümkün değil. Kendisiyle Sevilla ve Fenerbahçe ilgileniyor" dedi.

Fenerbahçe'den Galatasaray'ı çıldırtacak transfer atağı

Galatasaray ile kiralık sözleşmesi sona eren Badou Ndiaye için yönetim yeniden kiralama için temaslarını sürdürüyor ancak Senegalli futbolcunun transferiyle ilgili Fenerbahçe de devreye girdi.

Badou Ndiaye'yi kiralama opsiyonlarını kapalı tutan ve Senegalli futbolcuyu satmak isteyen Stoke City, 7 milyon Euro'luk bonservis bedeli belirledi.

Ndiaye'nin temsilcisi William D'Avila, "Ndiaye'nin Galatasaray'da devam etmesi pek mümkün değil ancak Ndiaye, Süper Lig'den başka bir tyakıma transfer olabilir. Afrika Kupası süresince Ndiaye'nin transfer süreci netleşir ancak kendisiyle Sevilla ve Fenerbahçe ilgileniyor" şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Himmet bulaşmıştır Badou’ya almayın.
lombeli belli sen burda yaşamıyorsun vatansız hain. Fenerbahçe Atatürkün ve halkın takımıdır asıl fetocu ve şikeci 6saraydır embesil
fetobahçe ezikbahce şikebahçe dilencibahce ağlakbahce
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler