SPOR

CANLI

Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçı ertelendi

ING Basketbol Süper Ligi'nin 29. haftasındaki Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçı, Fenerbahçe'deki koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.

Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçı ertelendi

ING Basketbol Süper Ligi'nin 29. hafta açılış maçında Fenerbahçe Beko'nun Anadolu Efes'i konuk edeceği mücadele ileri bir tarihe ertelendi.

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda saat 20.00'de başlaması planlanan karşılaşma öncesinde Fenerbahçe'de koronavirüs vakalarının 7'ye yükselmesinin ardından erteleme kararı alındı.

FENERBAHÇE'DE 7 SPORCU KORONAVİRÜS

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada, "Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızdan iki kişinin bugün yapılan Covid-19 testleri pozitif sonuçlanmıştır. Bugünün test sonuçlarına göre takımımızdaki pozitif vaka sayısı yediye yükselmiştir. Test sonucu pozitif olan kişilerin izolasyon ve tedavi süreçleri başlatılmıştır." ifadeleri kullanıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Niye erteleniyor maça çıkamayacak kadarsa hükmen yenilgi alması lazım fenerin
gs nin de ligden düşmesi lazımdı ama kaldı işte ne yaparsın.Allah kimseyi kendi takımı varken başka bir takımı destekleyecek kadar onur noksanı etmesin
sen kümede kalmaya çabalayan gs limisin yoksa
Ertelenmedi fener tüydü korktu kaçtı efesten
onu hatırlarsan gergin ataman önderliğinde gs gibi korkak takimcik yapmıştı
neden niçin erteleniyor?? voleybol liglerinde erteleme yok futbol desen öyle, basketbol neden erteleniyor basketbolun ayrıcalığı nedir?? ya da FB nin ayrıcalığı mı nedir desek!!
Takım
O
Av
P
Geri Dön