SPOR

CANLI

Fenerbahçe'de Luiz Gustavo ile yollar ayrılıyor

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Luiz Gustavo ile takımdaki yerini kaybetmesinin ardından bir görüşme yapıldı. Kulübede oturmaya alışık olmayan futbolcu, geleceğini sordu. Ancak bu konuda net bir cevap verilmedi. Kariyerine oynayarak devam etmek isteyen Gustavo, bunun için gerekirse ayrılabileceğini iletti, itiraz eden kimse olmadı.

Fenerbahçe'de Luiz Gustavo ile yollar ayrılıyor

Fenerbahçe'de Luiz Gustavo patronluğu sona eriyor. Geçtiğimiz sezonun başında alınan Brezilyalı futbolcu, bu sezon eski performansını gösteremedi ve kulübeye çekildi.

Kariyerinde pek alışık olmadığı bir durumu yaşayan Gustavo'nun geleceği görüşüldü. Ancak Brezilyalı futbolcu, istediği cevabı alamadı.Oynayabileceği bir takıma gitmek isteyen Luiz Gustavo'ya izin çıktı

YENİ SEZONDA OLMAYACAK

Kariyerinde Bayern, Marsilya, Wolfsburg gibi takımlar bulunan Gustavo, 40 kez de Brezilya Milli Takımı'nın formasını terletti. 33 yaşındaki futbolcu, birkaç sene daha düzenli oynayabileceğini düşünüyor. Ancak orta sahada Sosa, Mert Hakan, Pelkas, Ozan, İrfan, Ferdi gibi isimler var. Öte yandan Gustavo'nun yıllık ücreti de Fenerbahçe için büyük bir yük. Yeni sezonda Gustavo ile devam edilmeme ihtimali çok kuvvetli gözüküyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Fenerde bu oyuncular değil başta yönetim olmak üzere Emre yi göndermeden hiçbir olmaz
isabet olur.oda türkiyeyiöğrenmiş çakal.10 metrekare alanda al gülüm ver gülüm başka bi dalga yok.ne bir kilt pas.ara pas onun oynadığını bende oynarım
tam isabet doğru karar, yan pas,geri pas ,al gülüm ver gülüm le takım kazanamaz ama gustavo garanti kazanır o yüklü parasını alıyor , memeleketinde sülasiyle yer.
Takım
O
Av
P
Geri Dön