SPOR

Fenerbahçe'den 2010 -2011 açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, 2010-2011 sezonunun şampiyonluğunun 9. yıldönümü nedeniyle resmi internet sitesinden açıklama yayımladı. "Karanlıklar Aydınlandı Fenerinle" ifadelerinin kullanıldığı açıklamada "Şampiyonluk kupamız sonsuza kadar evimizde" denildi.

Fenerbahçe'den 2010 -2011 açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, 2010-2011 sezonunda elde edilen şampiyonluğun 9. yıldönümü nedeniyle resmi internet sitesinden açıklama yayımladı.

Sarı-lacivertliler yaptıkları açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Tarihimizin en anlamlı zaferlerinden biri olan 2010-11 sezonu şampiyonluğumuzun 9. yıl dönümü, gururla, mutlulukla bir kez daha tüm camiamıza armağan olsun!

2010-11 sezonunda 'Her şeye rağmen!' diyerek futbol takımımızın eşsiz mücadelesi ve deplasmanda arka arkaya kazandığımız derbi galibiyetleriyle taçlandırdığımız; alnımızın akı, emeklerimizin en güzeliyle elde ettiğimiz şampiyonluğumuzun simgesi olan kupamız, asırlık çınar Fenerbahçemizin evinde, müzemizde yer almaya sonsuza kadar devam edecek.
Ülkemizin canına da kast eden alçak terör örgütü ve uzantılarının, 7’den 70’e milyonlarca Fenerbahçeli’nin oluşturduğu geçilmez duvara çarptıkları; Fenerbahçe camiasının hiç beklemedikleri, hayal dahi edemedikleri tepkisiyle karşılaştıkları o dönemi simgeleyen, tarihimiz boyunca elde ettiğimiz sayısız başarılar arasındaki en özel imzalardan biri olan 2010-11 sezonu şampiyonluk kupamız, bu imzanın altında şan, şeref, alın teriyle harmanlanan destansı mücadelemizle her Fenerbahçeli için yıllar boyunca gıptayla karşılık bulacak.

Fenerbahçe camiasının dik duruşuyla aydınlattığı karanlıklar ve ortaya çıkardığı kirli amaçlar, bugün ve yarınlarda eminiz ki asırlarca, nesilden nesile anlatılacak!

Tarih, bir 'şampiyonluk', bir 'kupa', bir 'başarı' değil; haksızlığa başkaldırı, düşmana karşı galibiyet, önce Fenerbahçe’yi, sonra Türkiye’yi hedef alanlara karşı ilk zafer, ilk direniş ve ilk uyanış olan 2010-11 şampiyonluğumuzu, altın harflerle yazacak!
Karanlıklar Aydınlandı Fenerinle; Şampiyonluk kupamız sonsuza kadar evimizde!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Madem siz şampiyon oldunuz, şampiyonalar liginde neden oynamadınız, Türkiye Süper kupası neden oynanmadı ?
FB yönetimi taraftarını çok güzel kandırıyor. Taraftarda takımına konduramıyor inanıyor. Tüm kurullarca şike yaptığı kanıtlanmış. Kupanın verilmeme sebebi de 2013 yılından önce uefanın yerel liglere karışamaması. Bu hususta TFF gerekeni yapmalı diyor TFF de bu topa zaten girmiyor. Ancak tüm bunların yazılı bir şekilde açıklaması varken FB başka açıklamalar ile taraftarın karşısına çıkıyor. kumpas diyor ama mahkeme de tapeleri ve ses kayıtlarını inkar etmiyor. Savunmalarını taraftarla paylaş o da yok. Cas ve Uefa da da biz şike yapmadık demiyor. Biz şikeden ceza aldık 2. kez vermeyin diyor.
Utanmazlar hırsızlık yap birde kupa bizde de şikeci fener ha ha utanmaz reziller
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler