SPOR

CANLI

Fenerbahçe'den Abdurrahim Albayrak'a Mert Hakan cevabı!

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın sponsorluk anlaşması esnasında Mert Han Yandaş'ı isim vermeden eleştirmesi gündeme damga vururken Fenerbahçe Kulübü'nün taraftar ürünleri ayağı olan Fenerium imâlı bir tweet'le Albayrak'a yanıt verdi.

Fenerbahçe'den Abdurrahim Albayrak'a Mert Hakan cevabı!

Fenerium'un resmi Twitter hesabından atılan tweet'te "Mert Hakan Yandaş’ın forması yarın itibariyle tüm Fenerium’larda!" denildi ve Albayrak'ın tepkisine üstü kapalı cevap verildi.

Albayrak, Mert Hakan Yandaş'ın kendisine "Galatasaray forması giyince sana saat alacağım" dediğini ima etmişti.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada Mert Hakan Yandaş'ın kış aylarındaki bazı Whatsapp konuşmaları da yine sızdırılmış ve oyuncunun Galatasaray'a önceden 'Evet' dediği mesajı verilmişti.

sdfdsf


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 50 yorum
sahi alper potuk formaları varmı hala feneriumlarda ?
Mert Hakan Yandaş'ın formasını Fenerium'dan futbolcunun ailesinden başka alan olmazki rastgele caddeden 10 Fenerbahçe'liyi çevirip Mert Hakan hangi takımdan Fenerbahçe'ye geldi diye sorsalar emin yolun yarısından çoğu geldiği takımı bilmez ????????????
futbolcular seçimi yapmış kararı vermiş yaşca daha büyük olarak böyle birşey olsa da aranızda kalsaydı taraftarların önüne atmaya çalışmasaydın futbolcuyu kendisi de sözlerini tutmadıkları için onları tercih etmedim dedi zaten transfer oldu bitti biraz da keşke kendinizi eleştirseniz anlaşması olan bir oyuncuyla görüşüp lig bitmeden çok mu etikdi diye sorarlar ama şu cevap gelir var kayıtları var onları açıklayacağım diyip hala açıklayamadığınız gibi cevapsız kalır ancak.
Takım
O
Av
P
Geri Dön