SPOR

Fenerbahçe en erken ikinci golü yedi

Krasnodar'ın Fenerbahçe'ye attığı gol, Sarı-lacivertlilerin UEFA Avrupa Ligi'nde kalesinde gördüğü en erken 2. gol oldu.

Fenerbahçe en erken ikinci golü yedi

Krasnoda Fenerbahçe karşısında 3. dakika 8. saniyde 1-0 öne geçerken bu gol, Sarı-lacivertlilerin UEFA Avrupa Ligi'nde kalesinde gördüğü en erken 2. gol oldu.

Fenerbahçe'nin yediği en erken gol, 2010 yılında UEFA Avrupa Ligi'nde 2-1 yenildikleri Lille maçında 2. dakika 4. saniyede atılmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
yazıklar olsun ki şu içimizdeki futbol aşkına.yıllarca bizleri zırttan vırttan işlerle kandırdın aziz efendi al şimdi eserinle övün hatta bogaza resmini as.bu takımı bu hale getiren aziz dir bunu bilir bunu söylerim aziz efendinin egoları yüzünden şu takımın haline bakın bu f b türkiyeyi avrupada temsil edecek öylemi yazıklar olsun keşke hiç görmeseydin şimdi acilen t f f ye sesleniyoruzzz bu azize öyle cezalar verinki birdaha futbolun f sini agzına alamasın ülkenin imajını bile 5 paralık ettirdi şu kötü takım karşısında bile tel tel döküldü.aziz daha beter ol yeter artık istifa ett suçlu aziz
Ahaaaaaaa
Diğer Haberler