SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fenerbahçe, eski Galatasaraylı yıldız ile prensip anlaşmasına vardı! Domenec Torrent döneminde formayı giymişti...

Fenerbahçe'de kaleci problemi her geçen gün tırmanıyor. Altay Bayındır ile bir türlü anlaşamayan sarı-lacivertliler arayışlarına başladı. Bu bağlamda eski Galatasaraylı Inaki Pena ve Inaki Pena'nın menajeriyle birlikte görüşen sarı-lacivertliler yıldız oyuncuyla prensip anlaşmasına vardı. Galatasaray'da Domenec Torrent döneminde Barcelona'dan kiralanan yıldız oyuncu sezon bittikten sonra Barcelona'ya dönmüştü.

Inaki Pena

Inaki Pena

İSP İspanya
Yaş: 25 / Pozisyon Kaleci
Oynadığı Takım: Barcelona

Fenerbahçe'de Altay Bayındır'ın performansı yönetimi harekete geçirdi. Kaleye yeni bir ismi almak için araştırmalara başlayan sarı-lacivertliler Iñaki Peña'da karar kıldı. Fenerbahçe, sözleşmesi sezon sonunda bitecek yıldız oyuncuyu devre arasında bedelsiz bir şekilde alıp, sezon sonunda takıma katmak istiyor.

ALTAY İLE ANLAŞMA SAĞLANAMIYOR

fenerbahce-ye-maliyeti-belli-oldu-altay-bayindir-15564290_3422_m

Fenerbahçe, Altay için teklifini 1 milyon Euro'ya çıkardı. Altay Bayındır cephesi ise bu teklifi düşük bularak sarı-lacivertlilerden bonuslar hariç 2 milyon Euro istedi.

PENA İLE PRENSİP ANLAŞMASI

ae9ac487faa847e28dc02e91ca58d5f2

Jorge Jesus, Inaki Pena'yı devre arasında istedi. Transfer döneminde Pena ile ilgili girişimlerine başlayan sarı-lacivertliler en kötü sezon sonunda Pena'yı kadrosuna katacak. Sözleşmesi son senesindeki yıldız oyuncu Barcelona ile sözleşmesini uzatıp kiralık olarak Fenerbahçe'ye imza atacak.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler