SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fenerbahçe'nin kalesine eski Galatasaraylı! Üstelik sezon sonunda bedavaya geliyor...

Fenerbahçe'de kaleci problemi her geçen gün tırmanıyor. Altay Bayındır'ın performansından memnun kalmayan Jorge Jesus, devre arasında kaleye yeni bir ismin transfer edilmesini istedi. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek Altay ile görüşmeler sürerken bir yandan da yeni kaleci transferi için kollar sıvanmış durumda. 2022'nin Ocak ayında Galatasaray'a katılan Iñaki Peña'yı gündemine alan sarı-lacivertliler yıldız kaleciyi bedavaya getirmek üzere...

Fenerbahçe'nin kalesine eski Galatasaraylı! Üstelik sezon sonunda bedavaya geliyor...
Inaki Pena

Inaki Pena

İSP İspanya
Yaş: 25 / Pozisyon Kaleci
Oynadığı Takım: Barcelona

Fenerbahçe'de Altay Bayındır'ın performansı yönetimi harekete geçirdi. Kaleye yeni bir ismi almak için araştırmalara başlayan sarı-lacivertliler Iñaki Peña'da karar kıldı. Fenerbahçe, sözleşmesi sezon sonunda bitecek yıldız oyuncuyu devre arasında bedelsiz bir şekilde alıp, sezon sonunda takıma katmak istiyor.

JORGE JESUS DEVRE ARASINDA İSTEDİ AMA...

FKc0R-zXsAQ9hfs

Altay Bayındır'ın performansından memnun kalmayan Jorge Jesus, Iñaki Peña'yı devre arasında istedi. Fakat Barcelona kulübü bu anlaşmaya yanaşmadı. Hal böyle olunca Iñaki Peña ile sözleşme imzalayacak Fenerbahçe, sezon sonunda yıldız oyuncuyu takıma katacak.

ALTAY BAYINDIR İLE DE SÖZLEŞME UZATILACAK

252371e096fe4a349829105227faa2ca

Altay Bayındır ile sözleşme görüşmelerine devam eden Fenerbahçeli yetkililer, yıldız isimle kısa süre içinde anlaşıp 5 yıllığına sözleşmesini uzatacak.


Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler