SPOR

Fenerbahçe'den Trabzon'a gidiyor!..

Premier Lig’den bir takımla anlaştığı için devre arasında Fenerbahçe’den ayrılacağı iddia edilen Martin Skrtel için sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Fenerbahçe'den Trabzon'a gidiyor!..

Kucka, Bero, Burak ve Hubocan’ı Trabzonspor’a getiren menajer Doğan Ercan, Başkan Muharrem Usta ile bir görüşme yaptı.

Ercan, bu görüşmede Hubocan’ın devre arasında Marsilya’ya geri dönmesi görüşmelerinin yanı sıra A.Wien’de forma giyen Tarkan Serbest ile Udinese’nin genç yıldız adayı Andrija Balic’i Trabzonspor’a getirebileceğini iletti.

Asıl bombayı ise Skrtel’le patlattı. Slovak oyuncunun Fenerbahçe’den ayrılacağını bazı görüşmeler yaptığını kendisiyle Trabzonspor için de görüşmeler yapabileceğini söyledi. (Fotospor)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Trabzonspor resmen futbolcu çöplüğüne döndü
Sorun yönetim ve futbolcularda her halde aykut hocada sorun yok gibi görünüyor.
afferim harika çözmüşsün olayı sığır
yıldız düşmanı aykut kocamanın eseri
Skrtel'i futboldan soğutan adamdan ne beklenir. Defansı Kjaer ile birlikte toplayan adamdı. Bitirdin adamı Aykut. Yazık valla..
topal, skertel, şener ve kaldırımın bıletı kesıldı galıba...
bu menajer ve avaneleri trabzonspordan epey cukka yaptı. getirdiği futbolcuların ücretleri şişirildi ve klüp batağa sürüklendi. gariban taraftar maça gitsin bilet, forma vb alsın simit parasını ekmek parasını bu çakallara versin.
ÖYLE BİR ŞEY OLURSA FENER SKRTEL'İ MUMLA ARAR..AYKUT VE YÖNETİM SKRTEL'İN OYNAMADIĞI MAÇLARDA DEFANSIN ÖZELLİKLE HAVADAN KORİDOR OLDUĞUNU GÖREMİYORLARSA YAZIKLAR OLSUN ONLARIN FUTBOL BİLGİSİNE...
@cesukan Tam tersi oynadığı maçlara bakarsan anlarsın, Skrtel eski Skrtel değil, kanıtlarım da oynadığı maçlar.
Tam tersi Skrtel’in oynadığı maçlara bakarsan anlarsın, Skrtel kesinlikle eski Skrtel değil.
@akbulut_g_1994 Skertel kötü oynuyor çünkü sakattıı ve Cežalıydı ve Geçen sene Kjear gibi bir isim vardı
HOCA KONUSUNDA FENERBAHÇENİN KARIŞMASINI BEKLEYEN ŞREFSİZLER HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADI ŞİMDİ BÖYLE KARIŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR BU HABER YALAN BİLE DEĞİL KUYRUKLU YALAN A KODUMUN İBNELERİ SKRETELİN TAPUSUNU ALACAĞIZ NE SATILMASI KAVGA ÇIKAR DEMİŞSİNİZ YA KAVGA ÇIKACAK BİR DURUM GÖRMÜYORUM BU KULÜP ALEX GİBİ BİR KRALINI GÖNDERDİ GİTMESİ GEREKİYORSA GİDER AMA SKRETEL GİDEMEZ ÇÜNKİ LAZIM
AKŞAMA SABAHA KADAR O FUTBOLCULARLA HOCA ÇALIŞIYOR VE İLGİLENİYOR BIRAKIN KİMİN İYİ KİMİN KÖTÜ OLDUĞUNA KİMİN GİTMESİ GEREKTİĞİNE HOCA KARAR VERSİN KAÇ HAFTALARDIR OYNAMIYOR DEMEKKİ FENERBAHÇEDE OYNAMAK İSTEMİYOR ÖYLEYSE SATSIN FAYDASI OLMAYAN KİLİSENİN PAPAZINI DERLER
Skertel Trkiyenin En iyi hava toplarını engelleyen Defans oyuncularından biri ve Netoyla daha uyum sağlıyamadı
Diğer Haberler