SPOR

CANLI

Fenerbahçeli Volkan'a fidye tuzağı! 'Kızın kaçırılacak'

Fenerbahçe'nin milli filebekçisi Volkan Demirel'e fidye tuzağı kuruldu! Minik kızının kaçırılacağı yönünde telefon alan Volkan'ın ilk önce ailesini koruma altına alındı sonra şüpheliler gözaltına alındı. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler Anadolu Adliyesi'ne sevk edildi. Savcılığın talebi üzerine, mahkeme 2 şüpheliyi adli kontrol şartıyla serbest bıraktı.

Show Tv'nin haberine göre Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel'e kızının kaçıralacağına yönelik bir telefon aldı. Duydukları karşısında şok olan Volkan soluğu emniyette aldı. 3 gün önce bilmediği bir numaradan aranan milli kaleciye hattın diğer ucundaki ses 3 yaşındaki kızının kaçıralacağını söyledi.

Duydukları karşısında şok olan Volkan hemen aracına binerek soluğu Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde aldı. Emniyette ifade veren Volkan tanımadığı bir kişinin kendisini cep telefonundan aradığını, bazı iddialarda ve taleplerde bulunduğunu söyledi.

KIZININ KAÇIRALACAĞI VE FİDYE İSTENİLECEĞİ SÖYLENDİ

Demirel'in iddiasına göre kendisini arayan kişi kendisinin tanıdığı bazı kişilerin kızını kaçıracağını ve karşılığında da fidye isteyeceğini söyledi. Arayan kimliği belirsiz şahıs Volkan'a bu bilgiyi verdiği için de para istedi. Arayan numarayı telefonuna kaydeden Volkan emniyetten yardım istedi. Polis konu üzerine hemen soruşturma başlattı ve Demirel ailesini korumaya aldı.

ARAYAN KİŞİNİN TELEFON KAYITLARI İNCELENDİ

Polis cep telefonu numarasından arayan kişinin kimliğini tespit etti ve şüpheliyi gözaltına aldı ancak yakalanan şüpheli polise de iddialarını yineledi amacının Volkan'ı ve kızını korumak olduğunu söyledi. Polis Volkan Demirel'i arayan adamın son görüşmelerini ve suç kaydını çıkardı onun ifadesinden yola çıkılarak Volkan Demirel'in kızı Yade'yi kaçıracağı iddia edilen Mustafa G. (55) ile Yalçın Ç. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi.

PARA ALMAK İÇİN YAPMIŞLAR

Polis tarafından yapılan soruşturmada, şüphelilerin hiçbir zaman kaçırma olayını planlamadıklarını söyledikleri öğrenildi. Şüphelilerin Volkan Demirel'e bu olayı gerçekleşecekmiş gibi anlatarak, sözde ona yardım ediyormuş gibi yapmayı planladıkları, bunun karşılığında para almayı planladıkları tespit edildi.

Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler Anadolu Adliyesi'ne sevk edildi. Savcılığın talebi üzerine, mahkeme 2 şüpheliyi adli kontrol şartıyla serbest bıraktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
allah allah neden volkan polise gittiki aslında admalarıı kendi aldırabilidi
@zafer760 adli kontrolle bırakmışlar adamları. şimdi hazır dışardayken volkan onları toplatır cezayı kendi keser.
@zafer760 aldırmış işte
Yalan Haber Volkan Demirel'in planlamış olduğu ve halka mağdur gösterilmeye çalıştığı yalan haberi Türkiye'nin en büyük kanalı ile birlikte yapması utanç verici :(
@hakan_1988_pbkmn Yanında mıydın ? Bu kadar emin konuşuyorsun. Ya da seni kaç kez ailenle tehdit ettiler.
@hakan_1988_pbkmn yorumun komik olmuş
şüpheliler bellidir, birtanesi mafya bozuntusu fener otobüsüne pusu kurdurtup ateş açan gurup. ikinci şüphelide gece uykusunda bile feneri gören psikolojik ezik, ezeli fener düşmanı, fenerin başarılarını bir türlü hazmedemeyen, yağcı, yalaka, çıkarcı grup.. bu ikisi ortaklaşada yapmış olabilir eylemi. fenerin düşmanları bellidir. soruşturmalar o yönde yapılırsa kolay ve hızlı bulunuz kalleşler. volkana kurban olsun adiler. öyle bir kaleciye sahip olamadıkları için eziliyorlar. volkan karakterli,onurlu bir insandır. oynak futbolcularınıza benzemez. kıskanmayın ezikler
Takım
O
Av
P
Geri Dön