SPOR

CANLI

Fenerbahçe'ye Ersun Yanal göndermesi

Trabzonspor'da Ersun Yanal'la birlikte görev yapan eski Fenerbahçe tercümanı, dikkat çeken paylaşımlar yaptı.

Fenerbahçe'ye Ersun Yanal göndermesi

Galatasaray'ın şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından daha önce Fenerbahçe'de görev yapan Trabzonspor'un tercümanı Görkem Ekal, Twitter hesabından Fenerbahçe'ye göndermeler içeren paylaşımlarda bulundu.

Ekal önce "Biz demiştik demek istemiyorum ama biz demiştik..!" yazdı ve sonrasında da Ersun Yanal'la çekilmiş fotoğrafını paylaşarak ":)" simgesi koydu.

SOSYAL MEDYA FENERBAHÇEYİ KONUŞUYOR

WEBO HAKEME SALDIRDI

TARAFTAR ÇILDIRDI, SAMANDIRA KARIŞTI

FENERBAHÇE'NİN ŞAMPİYONLAR LİGİ OLASI RAKİPLERİ

FENERBAHÇE SEZONU ERKEN KAPATTI

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Ne diyeceksiniz bee gittiğiniz takımın haline bakın içler acısı her takımı FB mi sandınız çok başarılıysanız TS yi şampiyon yapsaydınız görseydik o zaman derdik yanal mükemmel teknik direktör diye. Fasulyede kendini nimetten sayarmış.....
@koktas aynı feneri ismail kartal niye şampiyon yapamadı?
@koktas iste bu kadar dogru soze ne demeli
@koktas dogruya dogru bu adam çok iyi olmayabilir ama hekesin kötü oldugu bu sezonda uzak ara şampiyon olurdu.
AZİZ YILDIRM BIRAK ŞU FENERBAHÇEYİ YETER ARTIK TARAFTARLAR SENDEN YILDIK AKBABA GİBİ ÇÖKTÜN ŞU FENERBAHÇENİN ÜSTÜNE ARTIK ZARAR VERİYORSUN TAKIMA GELEN GİDEN TEKNİK DİREKTÖRLER SENİN YÜZÜNDEN GÖREV YAPAMAZ OLDU MAÇLARIMIZ İZLENMEZ OLDU BAŞKA İNSANLARADA ŞANSVER FERİT ŞAHENK ALİ KOÇ GİBİ ADAMLAR VAR
Fenerbahçeyi gene şampiyon yapardı Ersun hoca.Emenikeyi adam ederdi.Biz gereksiz emenike sevdası yüzünden şampiyon olamadık.
Takım
O
Av
P
Geri Dön