MAGAZİN

Fenomen Merve Taşkın derin göğüs dekolteli elbisesiyle nefes kesti! Kalçasını göstererek...

Geçtiğimiz aylarda yaptığı bakirelik açıklamasıyla gündeme gelen fenomen Merve Taşkın, sosyal medyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Cesur ve dekolteli pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan güzel fenomen, son olarak katıldığı bir partiden görüntüler paylaştı. Derin göğüs dekolteli kırmızı elbisesiyle pozlar veren Merve Taşkın, daha sonra arkasını dönerek kalçasını gösterdi.

Fenomen Merve Taşkın derin göğüs dekolteli elbisesiyle nefes kesti! Kalçasını göstererek...

23 yaşındaki güzel fenomen Merve Taşkın, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda yaptığı bakirelik itirafıyla gündeme gelen Merve Taşkın, katıldığı bir partiden pozlarını paylaştı. Takipçilerine cesur pozlarını sunan Taşkın, derin göğüs dekolteli elbisesiyle mest etti.

merve taşkın2

Merve Taşkın, Instagram hesabından yaptığı bekaret itirafıyla magazin gündemini adeta sarsmıştı. Taşkın, ''Artık bakire değilim. Merakımdan yaptım. Kiminle olduğunu da söyleyemem. Bu konuyla alakalı daha fazla soru sormazsanız sevinirim'' ifadelerini kullanmıştı.

merve taşkın3

GÖĞÜS DEKOLTELİ ELBİSESİYLE NEFES KESTİ

Instagram hesabından yaptığı cüretkar paylaşımlarla adından söz ettiren Merve Taşkın, son olarak katıldığı bir partiden pozlarını paylaştı.

merve taşkın

Hikayeler kısmından önce göğüs dekolteli elbisesiyle yüzünü çeken Taşkın, daha sonra arkasını dönerek kalçalarını gösterdi.

merve taşkın1

Instagram hesabında 600 bine yakın takipçisi bulunan güzel fenomen, özel hayatıyla ilgili cesur paylaşımlarını sürdürüyor.

İşte o paylaşımlar;

merve taşkın4

merve taşkın6

merve taşkın5

merve taşkın7

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler