SPOR

Ferhat Kaplan'a konuşma yasağı

Wesley Sneijder'in attığı golde kolunu uzatmadığı için aleyhine "şike" iddiasıyla linç kampanyası başlatılan Ferhat Kaplan'a konuşma yasağı.

Ferhat Kaplan'a konuşma yasağı

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Ankara ekibinin Başkanı İlhan Cavcav, Ferhat dahil hiçbir oyuncusunun kameraların karşısına geçmemesini istedi. Ferhat ise Giresunspor ile oynanan Türkiye Kupası maçında hakemin aut verdiği pozisyon sonrası topun kendine çarparak dışarı çıktığını söylemiş hakemin kararını değiştirtmişti.

[Maçtan kareler-![Galatasaray - Gençlerbirliği maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2122829/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-genclerbirligi-macindan-kareler-154647-myspor)

Ferhat o pozisyonla ilgili olarak daha sonra yaptığı açıklamada; "Her sporcunun hatta her insanın yapması gereken bir davranışı sergiledim. Gençlerbirliği kültürü de bunu gerektiriyor. Fark edilmese de bir çok maçta takım arkadaşlarım benzer davranışları sergiliyorlar. Biz alınterimiz ile para kazanan insanlarız. Yanlış kararlar ile kimsenin emeğini çalmak istemeyiz. Gündeme bile gelmemesi gereken bir davranışım için teşekkür edilmesini de beklemiyorum" sözlerini kullanmıştı.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler