SPOR

CANLI

Ferhat Kaplan'a konuşma yasağı

Wesley Sneijder'in attığı golde kolunu uzatmadığı için aleyhine "şike" iddiasıyla linç kampanyası başlatılan Ferhat Kaplan'a konuşma yasağı.

Ferhat Kaplan'a konuşma yasağı

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Ankara ekibinin Başkanı İlhan Cavcav, Ferhat dahil hiçbir oyuncusunun kameraların karşısına geçmemesini istedi. Ferhat ise Giresunspor ile oynanan Türkiye Kupası maçında hakemin aut verdiği pozisyon sonrası topun kendine çarparak dışarı çıktığını söylemiş hakemin kararını değiştirtmişti.

[Maçtan kareler-![Galatasaray - Gençlerbirliği maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2122829/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/4647-galatasaray-genclerbirligi-macindan-kareler.html)

Ferhat o pozisyonla ilgili olarak daha sonra yaptığı açıklamada; "Her sporcunun hatta her insanın yapması gereken bir davranışı sergiledim. Gençlerbirliği kültürü de bunu gerektiriyor. Fark edilmese de bir çok maçta takım arkadaşlarım benzer davranışları sergiliyorlar. Biz alınterimiz ile para kazanan insanlarız. Yanlış kararlar ile kimsenin emeğini çalmak istemeyiz. Gündeme bile gelmemesi gereken bir davranışım için teşekkür edilmesini de beklemiyorum" sözlerini kullanmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
yersen :) milleti aptal yerine koyma herkes gördü bilere elini çektin ? deli kanlı olda kaç para aldın onu söyle ferhat efendi
NE ALAKA UMUT DAMI ŞİKECİ O ZAMAN SİZ ÖNCE ŞİKE İLE ALDINIZ ŞAMPİYONLUGU KABUL EDİN
@antideqresan_2015 herkesin bir bedeli VARRR....!
şikebirliği tarih sizi affetmeyecek
@ugrbesiktas tarih tekerrürden ibarettir..! 93-94 sezonu GS-8, Ank.Gücü-0 kaleci ZALAD 14-15 sezonu GS-1,G.B-0 kaleci FERHAT..! Ank.Gücü 3. ligde şikeciler birgün kendilerini hiç tahmin etmedikleri yerde bulurlar
@ugrbesiktas Sikebahce affedildi..
sıkıyönetim yani bırak da konussun da senin ipini pazara çıkarsın uatanmazlar....gs yenerde yenilirde ama başı dik olmalı.aynı şey gençler için de geçerli.Sporcu ahlaklı olmalı hele yönetici daha da ahlaklı olmalı.FB UEF şikayet etmeli.
@ma7398 sizinki uefa tescilli
Takım
O
Av
P
Geri Dön