SPOR

Fernando Muslera: Kimseye vurmadım, görüntü göstersinler

Galatasaray'ın Tuzlaspor'u 4-0 yendiği maçın ardından olaylar çıkarken Fernando Muslera konu hakkında konuştu.

Fernando Muslera: Kimseye vurmadım, görüntü göstersinler

Galatasaray'ın Tuzlaspor'u 4-0 yendiği maçın ardından olaylar çıkarken Fernando Muslera konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Fernando Muslera açıklamasında, "İlk maçta 2-0 avantajları vardı, maksimum seviyede saygı gösterdik. Maç öncesi konuştuk. Kaptanlar olarak konuşmuştuk sorumluluk aldık, tur atladık. Üstümüze düşeni yaptık ve tur atladığımız için mutluyuz" dedi.

Olaylara değinen Muslera, "Küçüklüğümden beri öğrendiğim şey saygıdır. Bizim altyapımızdan bir oyuncu saygısızlık yapmıştı. Ben de maçın ardından yetiştiği takıma saygı duymasını söyledim. Rakip hocaya bir şey demedim ben dedim ki, "Senin saygılı olman lazım, büyüdüğün camiaya saygılı olmalısın" dedim. Çünkü ben böyle öğrendim. Muslera vurdu diyorlarsa görüntüyle göstersinler, öyle bir şey yok. Bizimle çalışan bayanlar var, bizim gibi saygılı olmalılar. Sosyal medyada abartabilirler ama en ufak video fotoğraf olmaz, vurmadım da benim karakterime de aykırı bu" sözlerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
bunlarda gram karakter yok.fatih terim denen karakter yaptıklarıyla gündemi meşgul ediyor ve spor medayası kör sağırı oynuyor ona karşı.
bu 4 gol gökhana ve kocasına girsin
Muslera sen haklısın.cunku volkan le bile iyi bir diyalogun var.tuzlayi fazla tuzladiniZ,acılı olmuş :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler