SPOR

FIFA Maradona'ya yasak getirdi

FIFA, Maradona'nın akreditasyonunu fesh etti. Folha do Sao Poulo gazetesinde çıkan habere göre efsane on numara ne gazeteci olarak ne de vip statüsünde stata girebilecek.

FIFA Maradona'ya yasak getirdi

Maradona'nın çok sevdiği Arjantin maçlarını izlemesinin tek yolu normal yollardan bilet alarak statta yerini almak olacak.

Yıllardır Maradona ve FIFA arasındaki gerginlik Uruguaylı oyuncu Suarez'e verilen cezadan sonra Arjantinli yıldızın, "Çocuğun hayatını bitirmeye çalışan mafya örgütlenmesi" sözleriyle iyice tırmanmıştı. FIFA da önemli bir yeri olan Arjantin Futbol Federasyonu Başkanı Julio Grondona ile arasının oldukça bozuk olması ve her fırsatta birbirlerini sert sözlerle eleştirmeleri de Arjantin basınında en fazla çıkan haberler arasında yer alıyor. Grondona'nın yasaklama kararında önemli rolü olduğu düşünülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
diego armando maradona... heyy gidi yalan dünya,dün gibi hatırlıyorum,fırtına gibi esiyordu maradona,biz maçı izleyip o güzelim kavak ağaçlarının yanıda oynarken herkes maradona olurdu yaz akşamları mahllede..ne istiyorsunuz bu futbol kralından..dünyada başka örneği yok,bırakın biraz kapris yapsın maradona,,inanın kapris bile çok yakışıyor ona,o dümdüz biri değilki sonuçta..insanlar gerçekten çok nankör.
tipe bak. kolombiyalı uyuşturucu baronu gibi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler