SPOR

FIFA, Trabzonspor'un cezasını resmen açıkladı!

FIFA, Trabzonspor'un önümüzdeki transfer döneminde ulusal ya da uluslararası oyuncu transferi yapamayacağını resmen açıkladı. Açıklamada Trabzonspor'un 29 Ocak tarihinde Matus Bero transferi nedeniyle Trencin'e olan borcunu 1 ay içinde ödemesi yönünde uyarı yapıldığı, ancak bunun gerçekleşmediği vurgulandı.

FIFA, Trabzonspor'un cezasını resmen açıkladı!

FIFA, Trabzonspor'un önümüzdeki transfer döneminde ulusal ya da uluslararası oyuncu transferi yapamayacağını resmen açıkladı. 30 günlük dönemde ödemenin gerçekleşmemesi üzerine bordo-mavili kulübün yaz transfer döneminde transfer yapamayacağı (yerli ya da yabancı oyuncuya lisans çıkartamayacak) ifade edildi.

Trabzonspor Kulübü, bir açıklama yapmış ve paranın ödendiğini açıklarken; "İlgili yazıya konu olan borç ödenmiş olup, karşı tarafın ödemeyi FIFA'ya bildirmemesinden kaynaklı ortaya çıkan bu durumun düzeltilmesi için gerekli girişimler başlatılmıştır" ifadeleri kullanılmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
kupaninsapi spor daha beter olun insallah rizenin ahi cikiyor yakinda katarlilar alir bunlari ormanlari yakip katarlilara peskes cektikleri gibi
Rize fenere yatarken iyi ama dimi
kına birakmadiniz piyasada
beter daha da beter olcaksınız. emek hırsızı gercek sıkecıler.. yıne karılık yapmaya devam. 8tasa da verdınız haa..
@uskudar_2016 dikkat et beddua etme ters dönersin alimallah
kayyum kapıda
Kına yakmalar zirvede. işte o yüzden seviyorum seni T.S.
sizce kim doğruyu söylüyor.... nedense bu ülkede artık doğruyu söylemek AYIP ve APTAL işi oldu...
Piyadada ne kına nede yakacak yer biraktiniz..daha çok afkurursunuz zavallilar
piyasada ne kina nede yakacak yer biraktiniz.Fazla afkurmayin
Trabzonspor, Can'dır, Türk Futbolu'nun lokomotiflerindendir.
kına kalmadi
bu sene şikeci bursa, seneye şikeci trabzon kümeye. rize de süper lige
Şuraya bak .. Ülkemizin en büyüğü 4 kulübümüz de borç batağında ; uefa nın denetiminde , ceza yeme riski ile burun buruna .. Ve haala burada birbirimize laf sokuşturma derdindeyiz .. sanki diğerleri çok iyi durumdalar da ... nasıl bir kin , nefret , husumet içindeyiz ..
kulubun başkanına bak uefa bir ay önceden uyarıyor hemde ödeyeceği para 100 bin euro.. ödemiyor.. sonrada ödedik diye ayak yapıyor.. yemiyor seçime gidip kaçayım diyor.. ulan adam cebinden verir 100 bin euroyu.. sen nasıl başkansın demezlermi.. veya o koftiden yöneticiler adam başı 10 bin euro verse yine ödenir.. demek yönetim yok maalesef.. bu hata affedilecek hata değil..
trabzon sen profesyonel bir ekipsin almış oldğun adamın parasını neden ödemezsin bu yapmış oldğunuz resmen mahalle takımlığı
Evetsiz rizeyi ikidefa düşürdünüz doğru .yıllar evvelkaledede Şenol vardı.hatıladığım kadarı ile ikinci yarı çıkardılar onu.
DAHA KÖTÜ OLUN EMİ SİZ BUNU HAKEDİYOSUNUZ
zavallı aciz rizeliler siz daha cok hayal kuracaksınız trabzon ile ilgili ama herseferinde kursağınızda kalacak istanbul takımlarının uşakları oldunuz siz sadece istanbul beylerine uşaklık etmeyi becerirsiniz zavallı acizler ayrıca siz asansör takımısınız :)))
Fenerbahçe ve beşiktaş haricinde kimse bu finansal fairplay olayını dikkate almadı gs de ceza yer uefa tolerans göstermezse yabancı takımlar için sıkıntı yok hepsi daha büyük fiyata oyuncu satıp alıyor bizim türk takımları hep alıyor 15 milyon duro ya adam aliyorlarlar 2 milyon duro ya kime satsak diye bakıyorlar alt yapıdan oyuncu yetişmiyor elin adamı alt yapıdan oyuncu çıkarıyor 1 sene yarı yedek oynuyor 30 40 milyon euro ya elini öpsene satıyor bu zihniyetle türk takımları voec batağına girer bidaha da çıkamaz
her yeri katara sattınız kulübüde satın çakma milliyetçiler sizi
Diğer Haberler