SPOR

Floyd Mayweather - Conor McGregor maçı öncesi fuhuş önlemi

Dünyanın beklediği dev karşılaşmanın gerçekleşeceği gece Las Vegas günahlar şehrine evrilecek... Uzmanlar açık açık uyardı: Yasa dışı ilişkilerden uzak durun!

Floyd Mayweather - Conor McGregor maçı öncesi fuhuş önlemi

Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas eyaletinde gerçekleşen büyük spor organizasyonları seks işçilerinin de en çok para kazandığı dönem. Önümüzdeki hafta Mayweather ile McGregor arasında gerçekleşecek olan büyük maç öncesi yasa dışı fuhuşun önüne geçmek için kolları sıvayan Las Vegas polisleri kıran kırana geçecek mücadele öncesi turistleri uyardı: Yasal yolla “eğlenin”!

Şimdiden ‘Günahlar Şehri’ olarak anılan Las Vegas’taki birçok yasa dışı çalışan geneleve baskın düzenleyen polisler turistleri Vegas’ın dışındaki genelevleri kullanması gerektiğini belirterek, Amerika Birleşik Devletleri İç Güvenlik Bakanlığı’nın da operasyona dahil olduğu ve Mayweather-McGregor maçı öncesi tüm güvenlik önlemlerinin alınacağı açıkladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Kim demiş avrupa insanı medeni? Ne edep var ne haya,çırılçıplak bedeni! Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni. Desenize hayvanlar bizden daha medeni! Mehmet Akif Ersoy
@eylence_2006 Ulan imkanın olsa üstünden inmezsin burada edebiyat parçalama
Ensar vakfındakiler çocuklara tecavüz olayını bu yobazların İslam'ı ne kadar yaşadıkları ortada. Aile BAKANI ne dedi Bir kereden birşey olmaz. Bu dindar geçinen dinsiz köpekler İslam'ı kullanarak kirletmedikleri manevi yer bırakmadılar.
@eylence_2006 çok iyi belirtmişsin olayı kardeşim. Mehmet Akif i anlayan zor bulunur
@eylence_2006 eğer medeniyet kapatmaksa bedeni desene kaplumbağalar bizden daha medeni.
Öyle bile olsa doğru söze eyvallah
Diğer Haberler