Fotoğraflarla Altın Küre Ödülleri için adaylar

77. Altın Küre Ödülleri için adaylar belli oldu. Ödüller 5 Ocak'ta yapılacak törenle sahiplerine verilecek. IMDb, 5 Ocak 2020'de sahiplerini bulacak ödül töreni öncesi öne çıkan film ve dizilerin yıldızlarını fotoğraflarla özetledi.

Hollywood Yabancı Basın Birliğinin düzenlediği 77. Altın Küre Ödülleri'nin adayları dün belli oldu. 77'inci Altın Küre'de en çok adaylığı alan film 6 dalda yarışacak Marriage Story oldu. Onu 5'er adaylıkla The Irishman ve Onca Upon a Time in Hollwood filmleri izledi. Televizyon dalında öne çıkan adaylar ise Game of Thrones, Fleabag, Succession ve Big Little Lies dizileri oldu.

Bu yılın ödüllerinde En İyi Drama Film dalında Warner Bros. yapımı "Joker", Dreamworks yapımı "1917" ve Netflix yapımları "The Irishman", "Marriage Story" ve "The Two Popes" ödüle aday gösterildi.

ALTIN KÜRE’DE DEVLER KAPIŞMASI

Bu yılki Altı Küre devlerin kapışmasına sahne olacak. The Irishman'i çeken Oscar'lı Martin Scorsese (77) ve Joker'e imza atan Todd Philips En İyi Yönetmen ödülünün favorileri. En İyi Erkek Oyuncu ödülünün favorileri ise Joaquin Phoenix, Christian Bale ve Adam Driver. En İyi Yardımcı Erkek Ödülü için ise dev isimler yarışıyor: Tom Hanks, Al Pacino, Joe Pesci, Brad Pitt ve Anthony Hopkins.

JENNIFER LOPEZ SÜRPRİZİ

Hustlers filmiyle inanılmaz bir çıkış yakalayan Jennifer Lopez de En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülü için rekabete katılan isimlerden biri oldu. Jennifer Lopez sürprizinin yaşandığı Altı Küre adayları arasında Scarlett Johansson ve Charlize Theron öne çıkan kadınlar oldu.

  1. Altın Küre Ödülleri 5 Ocak 2020 gecesi Los Angeles'ta düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler