SPOR

Galatasaray'a transferi arap saçına dönen Arsen Zakharyan'ın babasından camiayı kızdıracak sözler: Oğlumu rahat bıraksınlar!

İsmi Galatasaray ile anılan Zakharyan'ın babası Rus basınına verdiği bir röportajda oğlunun kendi baskıları yüzünden Galatasaray'a gitmediği yönündeki iddiaları redderken, Sarı-Kırmızılılar'ı kızdıracak bir açıklamada bulundu. İşte o sözler...

Galatasaray'a transferi arap saçına dönen Arsen Zakharyan'ın babasından camiayı kızdıracak sözler: Oğlumu rahat bıraksınlar!

Son günlerde ismi Galatasaray ile anılan Rus oyuncu Zakharyan'ın transferi arap saçına dönerken, oyuncunun babası Norayr Zakharyan Rus basınında Sport Express'e konuştu.

"SEÇENEK OLARAK BİLE DÜŞÜNMEDİK"

arsen-zakharyan-dinamo-moskau-1614574011-57696

Baba Zakharyan Sport Express'e yaptığı açıklamada, "Arsen'in benim baskım yüzünden Galatasaray'a gitmediği doğru değil. Bu bizim ortak kararımız. Türkiye'yi seçenek olarak bile düşünmedik." derken, Sarı-Kırmızılı camiayı kızdıracak sözler sarf etti.

"RAHAT BIRAKSINLAR"

arsen_zakharyan_in_babasindan_flas_galatasaray_aciklamasi_h8787_03ffa

Baba Zakharyan ayrıca, "Bu konuyu neden sürekli gündeme getirdiklerini bilmiyorum. Arsen'i sakince futbol oynaması için rahat bırakmalarını istiyorum" sözlerini sarf etti.

"G.SARAY'I DÜŞÜNMÜYORUM"

arsen_zakharyan_icin_9fe2d_800

Arsen Zakharyan da Rus basınına geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Kariyerime Galatasaray'da devam etme seçeneğini kişisel nedenlerden dolayı düşünmüyorum." sözlerine kullanmıştı.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler