SPOR

Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak'ın istifa kararı aldığı ortaya çıktı!

Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz’in Teknik Direktör Fatih Terim ve futbolcuları hedefe koyan konuşmaları sonrası kriz büyüyor. Sarı-kırmızılı takımda Abdurrahim Albayrak'ın istifa kararı ortaya çıktı. İşte detaylar...

Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak'ın istifa kararı aldığı ortaya çıktı!

Başkan Mustafa Cengiz’in Teknik Direktör Fatih Terim ve futbolcuları hedefe koyan konuşmalarından rahatsızlık duyan İkinci Başkan Albayrak’ın istifa kararı aldığı ortaya çıktı.Önceki gün Florya’ya giderek Fatih Terim’e destek olduğu mesajını veren sarı-kırmızılı idarecinin, ocak ayında erken seçime gidilmesi şartıyla istifa kararından vazgeçtiği öğrenildi.

MESAFE KOYULDU

Abdurrahim Albayrak'ın bundan sonra ise Başkan Cengiz ve yönetimle arasına mesafe koyma kararı aldığı öğrenildi. Deneyimli yöneticinin kulübün bir an önce seçime gitmesi için çalışma başlattığı da belirtildi.

'KÜSKÜN' SAYISI DÖRT OLDU

Abdurrahim Albayrak ile beraber yönetimde kalıp, küskün olan isimlerin sayısı da böylece dörde yükseldi.Albayrak dışında Mahmut Recevik, Ömer Cansever ve Erol Özmandıracı da yönetimle bağlarını koparmış durumdular.

SONUÇLAR AĞIR OLABİLİR...

Geçtiğimiz günlerde Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ile yönetim kurulu toplantısında tartışan Abdurrahim Albayrak’ın, Başkan Mustafa Cengiz’le sorun yaşamasının sonuçlarının ağır olacağı düşünülüyor.Sarı-kırmızılı kulüpte bu gelişme ile beraber Başkan Cengiz’e en yakın isim olarak Yusuf Günay yer alıyor.Albayrak’ın yönetim içindeki gücü ve ağırlığı dikkate alınınca Başkan Cengiz ve Yusuf Günay’ın işi nasıl götürecekleri sorgulanmaya başladı.Sarı-kırmızılı kulüpte yaşanan bu tartışmaların ve bölünmelerin ışığında iyice seçim atmosferine girildi.Tüm bu gelişmeler karşısında Teknik Direktör Fatih Terim’in istifa etmeyi düşünmediği ve yönetim kurulu içindeki gelişmeleri yakından takip ettiği bildirildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
Fatih Terim dünya para harcatti ortada başarı yok ve takım iki yıldır futbol oynamıyor yürüyor sadece .Sebebi ImPARAtor
@ugur_yilmaz_n7 Yani sahte imparator...
Senin Fenerli olduğunuzu anlamadığınızı sandın. TERİM G.sarayda ayrılsa siz o günü milli bayram günü ilan edersiniz.Bosuna uğraşmayın. Bu takımdan herkes gider F.TERIM kalır. O bizim yaşayan efsanemiz.
ALLAH size binbir dert verdi ama halen daha ülkemizin başını dik tutan uefa kupasını kazanan tek hocaya hakareti marifet sanıyorsunuz,, ee biri çalışır biri konuşur, sizin takım gecen sene nekadar para harcadı hiç hesapladınmı? yada bu sene nekadar harcadı?? ama hiçbir başarı yok. işte koyun gibi olunca sizler, başınızdakilerde sizi böyle ikiz doğurtturuyor. ama size göre Fatih hoca paragöz!!!! ilk defa Gs kulübü geçen yıl ve bu yıl kar açıkladı ama az ama cok, açıkladı en azından, ya siz ve ötekiler. mesela fb bu sene borcu 3,2 milyarı geçmiş. öyle açıkladılar. siz mutluysanız sorun yok..!!
@kubilay_e aa kemik mi yağacak yoksa , tüm fb liler duaya başlamış zzuzhahahah
Az durun yarın Erzurumspor 3 puanını alsın sonra gidersiniz seçime. ????????????
gemi batıyor kaçan kaçana
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler