SPOR

CANLI

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye tarihi gönderme

Galatasaray'ın şampiyonluğunu resmen ilan etmesinin ardından sır gibi saklanan tişörtler ortaya çıktı.

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye tarihi gönderme

Galatasaray, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu önderliğinde 20. şampiyonluğunu yaşayarak, 4. yıldızı ezeli rakibi Fenerbahçe'den önce takarken tarihi bir tişört de piyasaya çıktı.

[](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/4686-sampiyon-galatasaray-ezeli-rakiplerine-yagdirdi.html)[Hayaller 4 yıldız, gerçekler Galatasaray](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/4686-sampiyon-galatasaray-ezeli-rakiplerine-yagdirdi.html)[-![Şampiyon Galatasaray ezeli rakiplerine yağdırdı](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2122924/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/4686-sampiyon-galatasaray-ezeli-rakiplerine-yagdirdi.html)

Sarı-Kırmızılı ekibin resmi kanalında moderatörlerin üstüne giydikleri tişörtlerde ezeli rakip Fenerbahçe'ye de tarihi bir gönderme vardı.

Fenerbahçe cephesinin, "Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak" sözünü hatırlatan tişörttte yazan ifade şöyle:

"Belki bir gün herkes 4 yıldız takacak ama tarih ilk bizi yazacak!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 36 yorum
Tarih 6-0 ıda yazacak Ama tabiki bu trilyonluk beceriksizler ve gizli cimbomlu Aziz Yıldırım sayesinde kaçan şampiyonluğunun tesellisi olmuyor.Bir kerede rakiplerin aptallığı yüzünden değil bileğinizin hakkıyla şampiyon olsanız.
@dayirustem Fenev heryerde aglıyo baska yaptıgı bi iş yok
@dayirustem galatasarayın fenerbahçeyi 7-0 yendiği gibi tarihide 12 Şubat 1911 araştırabilirsin
@dayirustem tarıh 7 kısıyle 7-0 ıda yazıyor unutma :)
tarih 7 kişi ile 7-0 yazdı gerisi hikaye.
@dayirustem Hala orda mısın.. madem işin gücün arşivlerle uğraşmak, sana tatmin edici birşey söyleyeym.. arşivleri araştırmaya devam et, 7-0'ı göreceksin..Neyse acınızı paylaşıyoruz.. BAŞINIZ SAĞOLSUN!
@dayirustem ,Gizli Cimbomlu mu aziz yıldırım :))))) bahane üretmekte çok başarılısınız ama bu kadarını asla beklemiyordum :)))
@dayirustem beyler boş verin ağlıyo çocuk tek çıkar noktası bu :D ama unutma her zaman dediğimiz gibi :D BÜYÜK TAKIMLAR BAŞARILARIYLA, KÜÇÜK TAKIMLAR BÜYÜK TAKIMLARI YENMELERİYLE ÖVÜNÜR ;) bi de söylemeden edemicem sanki yenseniz şampiyon olacaksınız :D rizeden gelen gol haberleri yıkacaktı sizi :D
@dayirustem tarih yazmak bizim işimiz siz böyle oturun hikayeler yazın.. belki gerçek olur birgün
@dayirustem tarih yazmak bizim işimiz siz oturun böyle hikayeler yazın belki birgün gerçek olur
@dayirustem orda kalmışsın!
tişört yazma ile olmuyor o işler pazarlamanız zayıf hırsız takım store kalmadı türkiyede bit pazarında satarsın ancak layık olduğu yerde
@alperfatih15 ağlama koçum sana da alırız :D
@alperfatih15 nasıl oluyor bu işler bi anlatsana Allah aşkına, senin engin bilgilerine muhtacız??? :)
Doğruya doğru.Cim Bom ilklerin kulübü.3.Yıldız 4.yıldız.5 te gelir.
Takım
O
Av
P
Geri Dön