SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Galatasaray'ın paylaşımı protokol tribünün karıştırdı! Beşiktaş başkanıyla sarı-kırmızılı yöneticiler tartışma yaşadı! ''Bedelini çok ağır ödersiniz''

Beşiktaş-Galatasaray maçı sonrası sarı-kırmızılıların yaptığı paylaşım Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın sabrını taşırdı. Paylaşımı gören Hasan Arat, sarı kırmızılı yöneticilere bağırarak tartışma yaşadı.

Galatasaray'ın paylaşımı protokol tribünün karıştırdı! Beşiktaş başkanıyla sarı-kırmızılı yöneticiler tartışma yaşadı! ''Bedelini çok ağır ödersiniz''

Galatasaray'ın Beşiktaş'ı 1-0 mağlup ettiği derbi sonrası protokol tribünü karıştı. Galatasaray'ın yaptığı paylaşım Hasan Arat'ın sabrını taşırdı.

SARI-LACİVERTLİ SALINCAK ÜSTÜNDEKİ KARTAL...

Screenshot_1

Galatasaray'ın sosyal medya paylaşımında sarı lacivert salıncağa binmiş, üzgün kartal görseli sonrası protokol tribünü karıştı.

"BEDELİNİ AĞIR ÖDERSİNİZ"

GettyImages-1836050940

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Galatasaraylı yöneticilere "Bu rezalet nedir? Sabrımızı zorlamayın. Bedelini ağır ödersiniz." diye bağırdı. Bu söz sonrası ortalık gerildi.

"SİLİNECEĞİNİ SÖYLEDİLER AMA SİLMEDİLER"

Screenshot_1

Feyyaz Uçar: "Talihsiz bir şey yaşadık. Bugün Galatasaray yönetimini ağırladık. Anca daha henüz Galatasaray yönetimi stadı terk etmemişken Galatasaray'ın tweet'ini gördük. Başkanımız onların yöneticilerinden bu paylaşımın silinmesini istedi. Önce silineceğini söylediler. Hala silinmedi. Kartal'ı taşıyacak biz kafes ve ağırlığını taşıyacak biz salıncak yapılmadı. Kartal her zaman yükseklerden uçar. Biz rakiplerimizle sosyal medya aracılığıyla değil, karşılıklı iyi niyetle konuşabiliriz. Bu hareket hiç yakışmadı."

TÜMER METİN TEPKİ GÖSTERDİ!

Screenshot_2

Tümer Metin, "Bu paylaşımı kim yapmış araştırılması lazım. Koskoca Galatasaray'ın sosyal medya hesabını kim yönetiyor? Bu yapılan paylaşım Beşiktaş'tan hiçbir şey götürmez aksine seni küçültür. Bu nedir ya? Lisede olan işler bunlar. Çoluk çocuk işleri... Ne yapıyorsunuz Allah aşkına? Hasan Arat tabii ki tepki gösterir haklılar. Bu bir zihinden çıkıyorsa ben o zihinden şüphe ederim. Demek ki sen de onu yapıyorsun... Benim aklımın ucundan geçmez çünkü." dedi.

"ÖNCE BEŞİKTAŞ ÖZÜR DİLESİN"

metin-ozturk-2131378

Olayın ardından konuşan Metin Öztürk, "Beşiktaş taraftarı benim kurucu başkanım Ali Sami Yen'e küfür edildiği için özür diledi mi ki biz paylaşım için Hasan Arat'tan özür dileyeceğiz. Önce onlar kurucumuz Ali Sami Yen'e küfür ettikleri için özür dilesin." açıklamasını yaptı.

"SADECE MİYAVLAMA DUYDUK"

Beşiktaş Kulübü, Galatasaray'ın attığı paylaşım sonrası Metin Öztürk'ün sözlerine sert bir cevap verdi.

Sosyal medyadan yapılan açıklamada, "Tenhada özür dileyip süklüm püklüm olanların dışarıda kükrediğini söylüyorlar. Oysa biz sadece miyavlama duyduk!" ifadeleri kullanıldı.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler