MAGAZİN

ATV'de Müge Anlı'nın üzerine yürüdü! Şaban Özcan olay çıkardı güvenlik devreye girdi

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında ortalık karıştı! Şaban Özcan, Müge Anlı'nın üzerine yürüdü, güvenlik ekipleri yayında müdahale etti.

Sinop'un Türkeli ilçesinde 22 Nisan 2019’da tek katlı ahşap evde çıkan yangın sonrası, 1.5 aylık hamile olan 28 yaşındaki Nurten Özkaya, 4 yaşındaki oğlu Ramazan Özkaya ile eşinin anneannesi 105 yaşındaki Hanife Özcan sırra kadem bastı. Herkes ilk başta bu 3 kişinin yangında öldüğünü düşündü.

2

Ancak adli tıp ekibi yangından toplanan delilleri incelediğinde 3 kişinin evde olmadığını belirledi. Bu esrarengiz olayın tartışıldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün ortalık karıştı.

Canlı yayında olay çıkarken güvenlik ekipleri stüdyoya girerek müdahale etmek zorunda kaldı.

Müge Anlı'da olay çıktı! Güvenlik devreye girdi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
siz bu müge anlı ve esra erol denen yaratıkların yaptıkları rezillikleri TV lerden vermeye devam edin yakında canlı yayında adam da vururlar
Ne alaka la zombi
Türkiyemden göz yaşları sorunlarımızı para kazanmak için kurulan tv programında milyonların meraklı bakışları ve izlemelerinin altında çözmeye çalışırsak sinirlenip kavga ve dövüş saldırma vs. olan herşeyide normal karışılamalıyız ben hiç şaşırmadım
@1sumen Sizdeki bu geri kafali zihniyet olduktan sonra bu ulkede hicbir sey normal olmaz .
Satılmış Ağa Satılmış ağa bu Rıfkı sahtekarını bu sefer alt etmenin çözümünü buldum :)
Geri Dön