Mynet Trend

Bilim cevap bulamıyor! Sıradışı beslenme rutini ile hayatta kalmaları mucize olarak kabul ediliyor

Kimisi protesto amaçlı, kimisi ise inançları gereği beslenme rutinlerini tamamen değiştiren kişilerin hikayelerini sizler için araştırdık. Tamamen sağlıksız bir beslenme düzenine işaret eden bu rutinler bilim insanları dahil olmak üzere pek çok kişiyi hayrete düşürüyor.

Dünyada milyarlarca insan yaşıyor. Bu insan nüfusu aslında yüzlerce kültür anlamına geliyor. Bazıları kültürel olarak bazıları ise tamamen seçicilikten kaynaklı yanlış beslenme rutinlerini benimseyen 10 insanı derledik. Bu rutinlerden beden ve ruh sağlığınızı korumak için uzak durmalısınız.

BESLENME RUTİNLERİ ŞAŞIRTTI

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Oda bişemi. bizde sadece makarna yiyerek üniversite bitiren öğrencilerimiz var. simit ve çayla yasayanlarimiz var. Tarhana çorbasından başka bişey yemeden yaşayanlarına var. Daha neler neler. Bi taraftada çok yediğinden obez olmuş midesine kelepçe taktiranlar..
guinnes rekorlar kitabina göre simduye kadar sivi tuketmeden hayatta kalabilme rekoru 28 saatmis. biiz zaten o rekoru her yil ramazan ayinda ORUÇ tutarak kiriyoz o nadil bir rekor arkadas derhal iptal edilmeli.
@borsa3466 28 yazmıssın kardes 18 saat miş. afrikadaki acları görseler kimbilir nasıl bir rekor kırdırtırlar.
Allah o kadar nimet vermış ne derdınız var yiyin işte.
Geri Dön