MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fenomenlerin Rönesans Tablosu! Dilan Polat'ın çektiği karede ünlü isimler bir arada... Cüneyt Özdemir 'ortak nokta'larına dikkat çekti: İddia ediyorum...

Dilan-Engin Polat çiftinin ardından Bahar ve Nihal Candan kardeşlerinin gözaltına alınmasının ardından gözler diğer fenomen isimlere ve elde ettikleri kazançlara çevrildi. Çok sayıda fenomen ismin aniden zenginleşmesi ve benzer işleri yapmaları pek çok soru işaretini beraberinde getirirken, gazeteci Cüneyt Özdemir; çok konuşulacak bir fotoğraf karesini gündeme getirdi. Dilan Polat'ın "Fenomenlerin Rönesans Tablosu" ifadesiyle paylaştığı fotoğraftaki fenomenlerin ortak noktası ise dikkat çekti.

Türkiye aylardır Dilan Polat ve Engin çiftini konuşurken, son olarak Bahar ve Nihal Candan kardeşlerin gözaltına alınmasıyla tüm gözler fenomen isimlere çevrildi. Polat çiftinin 'vergi kaçırma, kara para aklama ve örgüt kurma' suçlamalarıyla cezaevine gönderilmesinin ardından, sosyal medyada ünlenen isimler ve kazançları mercek altına alınmaya başlandı.

Vitrin

En Çok Aranan Haberler