SPOR

Kerem Aktürkoğlu'nun mutsuzluğunun sebebi ortaya çıktı!

Galatasaray'da bu sezon performansından çok memnun kalınmayan Kerem Aktürkoğlu hakkında flaş kararlar verilebilir. Eleştirilerden etkilendiğini ifade eden Kerem'in mutsuzluğu saha içinde net olarak gözleniyordu. Kerem Aktürkoğlu'nun mutsuzluğunun sebebi ortaya çıktı. Sezon başında Konyaspor'dan transfer edilen Abdülkerim Bardakcı'nın aldığı maaş genç oyuncuyu sinirlendirdi.

Kerem Aktürkoğlu

Kerem Aktürkoğlu

TR Türkiye
Yaş: 25 / Pozisyon Orta Saha
Oynadığı Takım: Galatasaray

Galatasaray'da geçen sezonun en istikrarlı oyuncusu Kerem Aktürkoğlu bu sezona iyi başlayamadı. Taraftarların eleştirisini alan genç oyuncunun mutsuzluğunun nedeni takım arkadaşı çıktı.

ABDÜLKERİM BARDAKCI'NIN MAAŞI SORUN ÇIKARTTI

thumbs_b_c_ab8e5f4d8b6e71d9768ffc4edbcad1c4

Konyaspor'dan gelen deneyimli stoper, 17 milyon TL ile takımın en çok kazanan yerli oyuncusu. Abdülkerim'in maaşı 2025-26 sezonunda 29 milyon TL'yi aşacak. Bu karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Kerem'in mutsuzluğunun nedeninin bu olduğu ortaya çıktı.

ADANA MAÇINDA İYİ OYNAMAZSA YEDEĞE ÇEKİLECEK

Adana Demirspor maçında Kerem'in iyi performans sergileyememesi halinde Okan Buruk genç oyuncuyu yedeğe çekecek. Sol kanata Mertens'i koyup yeni bir formasyona geçmeyi düşünen Okan Buruk, Adana Demirspor maçını bekliyor. Bazı taraftarlar ise Kerem Aktürkoğlu için Adana Demirspor maçında son kez 11'de sahaya çıkacak yorumunda bulunuyor.


Canlı Skor

KEREM AKTÜRKOĞLU FOTOĞRAFLARI

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler