Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rus kara kuvvetlerinin ikinci ismi! Rusya Kara Kuvvetleri Başkomutan yardımcısı Aleksander Matovnikov'un çıplak dans ettiği video sızdırıldı

  Rusya Kara Kuvvetleri Başkomutan yardımcısı Korgeneral Alexander Matovnikov’un müzik eşliğinde çıplak bir şekilde dans ettiği anlara ait görüntüler ifşa edildi. 57 yaşındaki Korgeneral Matovnikov’un beline sardığı havluyu belirli aralıklarla açıp cinsel organını göstererek dans ettiği video kısa sürede dünya basınında geniş yankı uyandırdı.

  Bir Rus casus uçağının düzenlenen bir sabotaj saldırısı sırasında düşürüldüğünün açıklamasından sonra Rusya Kara Kuvvetleri Başkomutan yardımcısı Korgeneral Alexander Matovnikov’un çıplak dans videosunun ifşa edilmesi tepkilere neden oldu. Putin’in yakınındaki isimlerden biri olan Matovnikov’un 44 saniyelik dans videosu özellikle Ukrayna basınında kendisine geniş yer buldu.

  AYNI GÜN SIZDIRILDI

  1

  2018-2020 yılları arasında Kuzey Kafkasya Federal Bölgesi’nde Rusya lideri Putin’in tam yetkili temsilcisi olarak siyasi bir görev üstlenen Matovnikov üç yıl önce ordudaki görevine getirildi. Rus casus uçağının düşürülmesine ilişkin olarak yeni görüntülerin yayınladığı aynı günde Matovnikov’un dans videosunun sızdırılması herkesi şaşırttı.

  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler