Mynet Trend

Russell Crowe’un başı kilolarıyla dertte

Gladyatör filmiyle hafızalara kazınan Russell Crowe son yıllarda aldığı fazla kilolarla gündemde. Arkadaşı Britney Theriot ile birlikte Sidney Havaalanı'nda görüntülenen aktörün son hali akıllara 'yeni bir projeye mi hazırlanıyor?' sorusunu getirdi.

20 yıl önce vizyona giren Gladyatör filmindeki rolüyle hafızalara kazınan Russell Crowe, son haliyle hayranlarını endişelendirdi. Arkadaşı Britney Theriot ile birlikte Sidney Havaalanı'nda görüntülenen aktörün yıllar içindeki değişimi dikkat çekti.

Oscar ödüllü Yeni Zelandalı oyuncunun aldığı fazla kilolar dikkatlerden kaçmadı. Crowe’un Sidney’den Avustralya'nın güneydoğusundaki Yeni Güney Galler eyaletinin kuzeyinde bulunan Nana Glen adlı köydeki çiftliğine gittiği öğrenildi.

BGUS_1779717_006

The Loudest Voice için kilo almıştı

55 yaşındaki oyuncunun rol aldığı ve psikopat bir karakteri canlandırdığı Unhinged filmindeki rolü için aşırı kilo aldığı öne sürüldü. Ünlü aktör çekimleri devam eden ve Roger Ailes karakterini canlandırdığı TV dizisi The Loudest Voice için de kilo almış, “Kilolarımı vermek için acele etmeyeceğim. Hızlı kilo vermenin zararlarıyla ilgili geçmişten ders aldım” demişti.

Russell Crowe’un hayranları, rol için bile olsa aktörün bu kadar kilo almasının sağlığını tehlikeye attığını söyleyerek eleştirdi.

Russell Crowe’un başı kilolarıyla dertte

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler