Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  TV yıldızlarının bölüm başı aldığı ücretler dudak uçuklattı

  Amerika'da televizyon için iş yapan yıldızların bölüm başı aldıkları ücretleri her sene olduğu gibi sene de Variety açıkladı. Yayınladıkları listeye göre zirvedeki isim usta aktör Harrison Ford. Ford, henüz kanalı belli olmayan The Staircase dizisinden bölüm başı 1.2 milyon dolar kazanacak.

  Dünyaca ünlü oyuncular rol aldıkları dizilerde bölüm başına ne kadar kazanıyorlar? Bu sorunun cevabını her sene olduğu gibi bu sene de Variety hazırladığı bir haberle yayınladı. Habere göre; en yüksek kazancı olanlar bölüm başına 2 milyon dolar alıyor.

  Listede en çok dikkat çeken Apple TV+'ın sektöre hızlı girişiyle birlikte, ücretlerin daha da yükselmesi. Apple TV+, ilk sezonuyla ekranda olan The Morning Show'un başrolünü üstlenen Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon'a 1.1 milyon dolar vermeyi kabul ettiğinde online platfomlar arasındaki yarışı daha da kızıştırmış ve bölüm başı ücretleri yukarı çıkartmış oldu.

  Apple'ın da sektöre gelmesiyle büyük yıldızlar reyting başarısı sonrasında değil prodüksiyon başlamadan bölüm başı 1 milyon dolarlık anlaşmayla giriş yapabilir oldular. The Walking Dead'in başrollerinden Norman Reedus, devam eden diziden hali hazırda 1 milyon dolar alıyor. Game of Thrones ve The Big Bang Theory'nin yıldızları ise son zamlarıyla birlikte 1 milyon dolar kulübüne dahil olmuşlardı.

  İşte oyuncuların kazançları ve bölüm başı aldıkları maaşla 1 milyon dolar barajını aşan ünlü oyuncular...

  tv-star-salaries-revealed-2019


  Mynet Youtube

  TV yıldızlarının bölüm başı aldığı ücretler dudak uçuklattı

  En Çok Aranan Haberler