MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ünlü isimler vahşice katledilen Azra Gülendam Haytaoğlu'nun ardından isyan etti

28 Temmuz'dan bu yana aranan 21 yaşındaki kayıp Azra Gülendam Haytaoğlu'nun, emlakçı M.M.A. (48) tarafından tecavüz edilip boğulduğu cansız bedeninin de 5 parçaya ayrılıp ormana gömüldüğü ortaya çıktı. Acı haberin ardından sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan ünlü isimler kadın cinayetlerine bir kez daha öfke kustu.

Antalya'da yaşayan Azra Gülendam Haytaoğlu, koronaya yakalandıktan sonra yanında kaldığı ablasıyla tartıştı. Bunun üzerine evden kimliğini bile almadan çıkan genç kız, telefonla ulaştığı ablasına "Bir abiyle kalacağım" dedi ve izini kaybettirdi.

Uzun süredir aranan Azra ölü bulundu. Talihsiz kızın, iş için buluştuğu bir emlakçı tarafından tecavüz edilip boğulduğu öğrenildi. Cinayeti itiraf eden zanlı, Azra'yı öldürdükten sonra cansız bedenini 5 parçaya ayırıp ormana gömdüğünü söyledi. Sosyal medyada kısa sürede gündem olan kan donduran cinayet, ünlü isimleri de isyan ettirdi. Hesaplarından peş peşe paylaşım yapan sanat dünyasının sevilen isimleri, kadına şiddete öfke kusarak "Artık yeter" dedi.

Vitrin

ÜNLÜLER SESSİZ KALMADI

En Çok Aranan Haberler