Mynet Trend

Uraz Kaygılaroğlu, Feride filminin setinden paylaştı

Uraz Kaygılaroğlu, konuk oyuncu olarak boy göstereceği Feride filminin setinden paylaşım yaptı.

Zeynep Çamcı’nın senaryosunu kaleme alıp başrolünü üstlendiği Feride filminin çekimleri tam hız devam ediyor. Çamcı aynı zamanda yönetmen koltuğunu Ali Yorgancıoğlu ile paylaşıyor. "Feride" yılın en komik ve en duygusal filmi olmaya şimdiden aday.

Geçtiğimiz günlerde Burcu Biricik’in konuk oyuncu olarak katıldığı çekimlere bu sefer Alper Saldıran, Yusuf Akgün, Yiğit Kirazcı ve Uraz Kaygılaroğlu katıldı. Oyuncular sosyal medya hesaplarından bol bol paylaşım yaptı.

Uraz Kaygılaroğlu, “Dün akşam Feride filmine uğradık. Sevgili dostumuz Zeynep Çamcı’nın dünyasına konuk olduk. Çok yaşa zalım kız” diyerek aşağıdaki fotoğrafı paylaştı.

Oyuncunun takipçileri yakışıklılar geçişi olarak adlandırdıkları bu paylaşıma binlerce beğeni yaptı.

“Karizmasın yine” diyerek Uraz Kaygılaroğlu’na göndermede bulunan hayranları, “Çok havalılar değil mi” yorumları da yaptı.

Yiğit Kirazcı da filmden farklı bir fotoğrafı paylaştı.

Takipçileri, “Siz ekip mi oldunuz, çok hoş” yorumlarında bulundu.

72281161_154227432480621_8746859337526598904_n

FERİDE FİLMİNİN KONUSU

Terzi olan Feride, kahraman kostümleri diken merdiven altı bir atölyede çalışır. Emek hırsızı olan patronuna başkaldırıp iddialaşan Feride, hızını alamayıp moda devlerine kafa tutan bir yolculuğa koyulur.

FERİDE FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Yönetmen koltuğunu Ali Yorgancıoğlu ve Zeynep Çamcı’nın paylaştığı filmde; Zeynep Çamcı, Ersin Korkut, Barış Yıldız, Anıl Tetik, Osman Akça, Ceren Taşçı, Ali Barkın, Aycan Koptur, Fırat Sobutay gibi başarılı birçok isim rol alıyor.

Feride, 24 Ocak 2020 tarihinde sinemalarda…

Uraz Kaygılaroğlu, Feride filminin setinden paylaştı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler