MAGAZİN

Gamze Özçelik'in "Ayağa kalkma sebebim" dediği oğlu merak edildi! İşte Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş'ın oğlu

Uğur Pektaş ve Gamze Özçelik'in oğlu Murathan Pektaş merak konusu oldu. Gamze Özçelik "Ayağa kalkma sebebim" dedi, sosyal medya oğlunu merak etti!

Gamze Özçelik'in "Ayağa kalkma sebebim" dediği oğlu merak edildi! İşte Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş'ın oğlu

Gamze Özçelik sosyal medya paylaşımıyla yeniden gündem oldu. Sosyal medya kullanıcılarının büyük ilgi gösterdiği Gamze Özçelik'ın son paylaşımında özellikle oğlu Murathan Pektaş ile ilgili "Tüm karanlıklara rağmen yaşadığım bu aşk ve oğlum, her gün heyecanla ayağa kalkma sebebim. Elhamdulillah" sözleri sonrası oğlu merak konusu oldu.

1

Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş'ın oğlu Murathan Pektaş 11 yaşında. Pektaş oğluyla sık sık fotoğraflarını paylaşsa da Özçelik ise oğlunu pek sosyal medyada paylaşmıyor.

Ekran Alıntısı

ARKA SOKAKLAR'DA TANIŞTILAR

Yakışıklı oyuncu Uğur Pektaş Arka Sokaklar dizisinde Murat karakteri ile gönülleri fethetmiş partneri Gamze Özçelik ile olan dizi aşkı gerçeğe dönüşmüştü.

2

Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş, 2008 yılında nikah masasına oturmuş, 2010 yılında oğulları Murathan'ı kucaklarına almıştı. Ünlü çiftin evliliği 4 yıl sürmüştü.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
merhaba gamze hanım artık örtünmüş ve sade bir hayat yaşamaya devam eden biri. gazetecilik yapıyorsunuz. şahsın şu an ki haline saygı gösterin derim.
onların ne çocuğu olduğu resmi nikah ile belli acaba siz kendinizden mi şüphe ediyorsunuz.
cocugu var bır anne saygılı olmak sart , lutfen kımse sacmalamasın.
Geri Dön