Gamze Özçelik'in kardeşini gören hayret ediyor

Her paylaşımı binlerce beğeni alan Gamze Özçelik bu kez kardeşi Meltem Özçelik ile gündeme geldi. Gamze Özçelik'in kardeşi Meltem Özçelik'in de bir süre oyunculuk yaptığı daha sonra tıpkı ablası Gamze Özçelik gibi oyunculuk kariyerini sonlandırdığı ortaya çıktı.

Gamze Özçelik'in kardeşini gören hayret ediyor

Gamze Özçelik bir süredir manevi bir değişim yaşıyordu. Bu değişimi Instagram hesabına da yansıtan Gamze Özçelik, işi gücü bırakıp iyilik için koşuşturmaya başladı. Bir zamanların gözde oyuncusu Gamze Özçelik, şimdilerde 'Umuda Koşanlar' derneğinin başkanlığını yapıyor.

92168935059878255d7a0b9420e2c

Dine yönelen Gamze Özçelik, son olarak başını kapattığı fotoğrafları ile gündeme gelmişti. Ünlü sanatçı 'iyilik' yolundaki yürüyüşüne hiç ara vermedi. Gamze Özçelik'in kız kardeşini gören hayranları ise şaşkınlığını gizleyemedi. Kardeşi Meltem Özçelik, daha önceki yıllarda Kiraz Mevsimi ve Çilek Kokusu adlı dizilerde oynadı. Bir zamanlar ablası gibi modellikle de ilgilenmişti.

921689518920734885d7a0b8a3c5ad

Meltem Özçelik, tamamen tesettüre girdi ve maneviyata yöneldi. Şimdi Instagram hesabından insanlara ışık olmaya çalışıyor..

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
valahi helal olsun hak yolda bu zamanda tesetür giymek hele bu sıcaklarda nefsini dizginlemek zor iş edebin hayanın kadında kalmadı bu günlerde edep sahibi olabilmek ne güzel Allahu tala cc ben insanın edeplisini severim diyor kaç ayete ey kadınlar cehennem ehlinin çoğunluğu sizdendir diye boşa demiyor ya az örnek alın az edpli olun ey kadınlar kayış kopmuş sizde anadan üryan geziyorsunuz hoşta bide ölüm var hesap var
anadan üryan kimse dolaşmasın bu doğruda tesettüre girince ne oluyor günahlar sıfırlanıp cennet kapıları mı açılıyor asıl iş insan olabilmekte sadece görünüşte insan değil yaşayışla
Cemaat ve para ilişkisi.... kesin para çeşmesini bakalım, ne olacak.. ... (kocasının şirketinin cemaatle ilişkisini de kesin ama)
MAŞALLAH
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler