SPOR

Garry Rodrigues: 'Galatasaray'ın teklifini reddedemezdim'

Galatasaray'ın transferi için prensip anlaşmasına vardığı Garry Rodrigues, sarı-kırmızılı takımın hayallerini süsleyen bir ekip olduğunu söyledi.

Garry Rodrigues: 'Galatasaray'ın teklifini reddedemezdim'

Galatasaray'ın PAOK'tan kadrosuna katmak için görüşmelerini sürdürdüğü ve İstanbul'a davet ederek sağlık kontrolünden geçirdiği Yeşil Burun Adaları asıllı Hollanda vatandaşı Garry Rodrigues, Yunan kulübüne resmi televizyonu aracılığıyla veda etti.

PAOK'ta çok güzel günler geçirdiğini belirten 26 yaşındaki oyuncu, "PAOK'u seviyorum. Benim için zor bir karardı ancak kulüpteki herkes bu duruma saygı gösterdi. PAOK'ta gerçekten çok mutluydum ve uzun yıllar burada kalmak istiyordum. Fakat geçen hafta Galatasaray gibi hayallerimi süsleyen bir takımdan teklif geldi. Reddedemezdim. Bu büyük fırsatı kullanmak istedim. Hayatta böyle fırsatlar karşınıza sık çıkmaz. Hayatınızda bir kez karşılaşabileceğiniz fırsatı da kaçırmak istemezsiniz." diye konuştu.

[Galatasaray'da Yasin Öztekin sürprizi](http://spor.mynet.com/galatasaray/105463-galatasarayda-yasin-oztekin-surprizi.html)

Takımdan ayrılmasından dolayı kızgın ve hayal kırıklığı yaşamış taraftarlar olduğunun aktarılması üzerine Rodrigues, şunları kaydetti:

"İnternet üzerinden taraftarların yazdığı tepkiler var. Benim için önemli bir fırsat olduğunu bilmeliler. Takımın önemli bir ismiydim ve onlar için zor. Bunu anlıyorum. Kulüpte bulunduğum süre içinde takımın başarısı ve onların mutluluğu için elimden geleni yaptım. Benden nefret ediyorlar ancak bunu anlıyor ve anlayışla karşılıyorum. Galatasaray'a para için gittiğimi söylüyorlar. İnsanlar parayı tercih ettiğimi düşünebilir ancak bu benim hayalimdi. Bir gün tekrar buluşacağımızı düşünüyorum."

Galatasaray Kulübü tarafından Rodrigues'in transferinin kısa süre içinde resmen açıklanması bekleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
galatasaray benimde hayallerimi süslüyor. paok da sana en fazla 200-300 bin euro veriyorlardır. galatasaray a 1,5 milyon euro dan aşağı imza atmamışsındır. senin bon servisine 3,5 milyon euro verdiler. bu yöneticiler ne yaptıkları belli. taraftarın protesto etmesi lazım. hiç bir maça gitmeyelim.
hoşgeldşn hızlı garry
Parasını zamanında alamayınca ve gecikmeli olarak almayı kabül ederim yazısına imza atmaya zorlandığında ne üçkâğıtçı dolandırıcı ve vergi hırsızı dopingçi sahtakar iğrenç bir kulübe geldiğini anlayacak. Lakin iş işten geçmiş olacak. Keh keh.
@hapyman sen ne iğrenç ve yüzsüz bir adammissin kimse senin herkesi kendin gibi görüp yazdığın anlamsız yorumlarını görmek istemiyor.
@hapyman FB yemi gitmiş. Hani GS alacaktı.
@hapyman senin kimin takımlarını tutuyorsun
@cevat_kelle_1990 o benimkileri tutuyo çaktırma.
Reddedemezdin tabi. PAOK'ta 3oo.ooo £ alıyordun. Bunlarda 1.5oo.ooo £ alacaksın 5 katı. Süsler tabi hayallerini vergi de yok devlet sağolsun %0 kesiyor futbolculardan.
Oyunca alma da bonkör olan ama aldığı oyuncuyu satamayan dünyada daha salak bir kulüp yönetimi var mı merak ediyorum.
Dursun ağanın çiftliğinde bana da teklif gelse hiç reddetmezdim. aldığın paranın 10 katını veriyorlar reddetmek için salak olman lazım demi. Hemde bir yıl oyna 2 yıl yat ve gönderirken de üstüne para veririz.
Böyle aptal yöneticiler olursa sende Galatasarayda oynarsın. Ne diyelim
Diğer Haberler