MAGAZİN

Gecenin Ucunda bugün var mı, yok mu? Gecenin Ucunda neden yok, yeni bölüm ne zaman? 7 Şubat Star Tv yayın akışı

Gecenin Ucunda dizisinin bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. 6 Şubat sabahı Türkiye deprem haberleriyle uyandı. Yaşanan üzücü durum sonrası depremin ikinci gününde de TV yayın akışlarında bazı değişiklikler meydana geldi. Gecenin Ucunda dizisinin yeni bölümü Star Tv yayın akışında bulunmuyor. Peki, Gecenin Ucunda bugün var mı, yok mu? Gecenin Ucunda neden yok, yeni bölüm ne zaman? İşte 7 Şubat Star Tv yayın akışı...

Gecenin Ucunda bugün var mı, yok mu? Gecenin Ucunda neden yok, yeni bölüm ne zaman? 7 Şubat Star Tv yayın akışı

Star Tv'nin sevilen dizisi Gecenin Ucunda bu akşam yayın akışında yer almıyor. Diziyi takip eden vatandaşlar Gecenin Ucunda dizisinin yeni bölümünün ne zaman ekranlara geleceğini merak ediyorlar. Konuya ilişkin sorgulamalar devam ediyor. İşte Gecenin Ucunda bu akşam var mı, yok mu? sorusunun yanıtı ve merak edilenler..

GECENİN UCUNDA BU AKŞAM VAR MI, YOK MU?

Star Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden Gecenin Ucunda, 7 Şubat Salı günü yayın akışında yer almadı. Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağına dair resmi bir açıklama gelmedi. Detaylar belli olduğunda haberimiz güncellenecektir.

gecenin ucunda oyuncuları

7 ŞUBAT STAR TV YAYIN AKIŞI

NTV - STAR TV ORTAK YAYIN - 07:00

STAR HABER - 18:00

NTV - STAR TV ORTAK YAYIN - 20:00

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler