SPOR

Gökhan Gönül-Kucka kavgasının nedeni ortaya çıktı

Beşiktaş ile Trabzonspor arasında oynanan mücadelede Beşiktaşlı Gökhan Gönül ile Trabzonsporlu Juraj Kucka arasında bir tartışma yaşanmıştı. Kucka ile Gökhan Gönül arasındaki kavganın nedeni ortaya çıktı.

Gökhan Gönül-Kucka kavgasının nedeni ortaya çıktı

Derbi maçının ardından Gökhan Gönül ile Kucka'nın kapışmasının nedeni ortaya çıktı.

Gökhan Gönül, Kucka ile yaşadığı bir mücadelede yer kaldı. Gökhan faul beklerken hakeme tepki gösteriyor ve Slovak futbolcu o anda sol ayağını kaldırarak Gökhan'ın sağ ayağına basıyor. Siyah-beyazlı futbolcu, o anda yerden kalkıp Kucka'ya "Niye bilerek basıyorsun" diye tepki gösteriyor. Gönül'ün tepkisine gören Hubocan da, iki oyuncunun yanlarına gelerek Gönül'ü itiyor. Ardından hem Hubocan hem de Kucka, siyah beyazlı futbolcunun üzerine yürüyor.

(Fotomaç)

SPORDA SON 24 SAATTE NELER OLDU?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Gökhan Gönül'ün maç sonu yaptığı hareketi melo yapsa en az 5 maç ceza alırdı. Adam twitter retweet yaparak 2 maç ceza almışlığı var.
o zaman arkanızda, tüpcü ve saz arkadaşları yokmuş
Anasını satiyim basın bile bu tinercileri haklıyor
yahu el insaf. videolarda görünen şeyle sizin anlattıklarınız arasında hiçbir benzerlik yok. videoda kim kimin üzerine yürümüş, kim kimin boğazını sıkmış belli. kucka olayı büyütmemeye çalışıyor gökhan arkadan sataşıp kuckanın boğazını sıkıyor. taraflı haber yaparken video görüntüleri olmayan olaylardan seçin de inansın insanlar bari. yazıklar olsun taraflı haberciliğe. videoyu açın da izleyin be.
İnsaf.G.Gönul sakatlıktan daha yeni çıkan ve uzun sure sonra ilk maçını oynayan efendi bir futbolcudur.Fb de iken de öyleydi.Tek yanlı düşüncelerden kurtulmalıyız.Olay yargıya intikal eden bir adli olay olmuş olsa diğerleri G.Gonulden fazla ceza alır.Birlikte eylem yapanlar fazla ceza alır.Ustelik tahrik ve sakatlama kastı da var.Empati lütfen!
Son hareketi fotoğraflayan medya, gerçekleri yazsın da kimin ne yaptığı ortaya çıksın.Hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Gökhan Gönül ile Melo, Caner, Emre gibi futbolcular asla aynı kefeye konamaz. Gökhan Gönül geçmişi tertemizdir.Keşke tüm karakterler öyle olabilse.Ayrıca hatasız kul mu varki!
geçmişi lekesiz! olan gökhan gönül, fenerbahçe futbolcusuyken ve bjk ile şampiyonluk yarışı yapılırken, kulübünden izinsiz bjk ile görüşüyor, protokol yapıyor ve avans bile alıyor. ayni zamanda fb ile maçlara çıkmaya devam ediyor. sakat sakat gs maçına ve kritik maclara çıkıyor sahada dolaşıyor. bu mu senin geçmişi temiz dediğin kişi. başka ülkede olsa şike olma ihtimali yuksek diye soruşturma açılır ve şike belgeleriyle ve sahada tescillenirdi.
haberin detayinda verilenlere bakarsak gökhan gonulcuk ezilmiş itilmiş kakilmis sanırız. zavallı gökhan korkma ceza almazsin tupcu ve ekibi arkanızda .
gökhan gönülün eski adamlığından eser yok . 8jk ya gittiği günden beri yalandan yere kendini yere atmalar yalan penaltı kazanmalar artistlik yapmalar falan
geçmiş geçmişte kalmış ama bunu öyle bir çevirim hubocan ve kuckaya hesap çıkarttınızya helal olsun hubocan görüntülerde bile yok adam gibi haber yapın
yine ezbere bıdı bıdıya başlamış fibi li koca karıları... pereira ve kucka ts nin kasaplarıdır , topsuz alanda çaktırmadan faul uzmanı ikiside özellikle tutamadıklarına karşı ... gözünüzle izleyin maçları gözünüzle, konyasporu mezhabaya çeviren iki tip bunlardı... e bileğine kasti basana da hiç kimse öneli değil demez laf ebeleri
çocuk kandırıyorsunuz sanki her şey ortada işinize geldiği gibi haber yapmayın bazı şeyleri daha yazamıyorum anlamışşınızdır..
Eksik yazmısınız Kuckadan sonra Gökanda ayakta iken Kuckanın ayağına basıyor ve boğazına sarılıyor buna ceza kesilmiyor Alperin olmayan kartına 1 maç veriliyor tepki niye 2 maç verilmediği böylece üç maymunu oynuyorsunuz.
Diğer Haberler