SPOR

CANLI

Gökhan Töre ile Esra Bilgiç nişanlandı

Yıldız futbolcu Gökhan Töre ve oyuncu sevgilisi Esra Bilgiç, gizlice nişan yüzüklerini taktı. Türk örf ve adetlerine uyan genç çift, düğün tarihi olarak da 2017 yazını belirledi.

Gökhan Töre ile Esra Bilgiç nişanlandı

NİŞAN YÜZÜĞÜ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMIYLA ORTAYA ÇIKTI

Beşiktaş'tan İngiltere'nin West Ham United takımına transfer olan Gökhan Töre ile oyuncu aşkı Esra Bilgiç, evliliğe doğru emin adımlarla ilerliyor. Ünlü çiftin arasındaki mesafeler beklenenin aksine aşklarını daha da güçlendirdi ve ikili, evlilik yolunda ilk adımı attı. 24 yaşındaki Töre, sevgilisinin parmağına yüzüğü taktı. Geçtiğimiz aylarda aile arasında nişanlanan ikilinin bu mutlu haberi, yine 24 yaşındaki Esra Bilgiç'in sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla ortaya çıktı.

ÖZEL HAYATINI GİZLİ TUTUYOR

Paylaştığı fotoğraflarda sağ yüzük parmağındaki alyansı gözden kaçmayan Esra Bilgiç, nişanlandığını şimdilik herkesten sır gibi saklıyor. Güzel oyuncunun bu kararında rol aldığı dizinin yapımcısının oyuncularına özel hayatlarıyla gündeme gelmemeleri konusunda yaptığı uyarının etkili olduğu konuşuluyor.

GELECEK YAZ EVLENİYORLAR

Bu arada Türk örf ve adetlerine uygun olarak bir kız isteme ve nişan merasimi yapan Esra Bilgiç ile Gökhan Töre, düğün için ise 2017'nin yazında karar kıldı. Düğün İstanbul'da olacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
lan... ne demek örf adet....sanki bunlar başka ülkenin vatandaşı??????? editör, neler saçmalıyorsun neler?
Tam kezban pozu vermiş kız.
Örf ve adetden bahsediyorlar...bu adam geçen senelerde sezon sonuna doğru paramı alamıyorum diye sakat numarasına yatmıştı? o neyin örf ve adeti? saçmalamayın... editör... saçmalamayın.. bu yazıda senin örf ve adetine kapak olur....atlayacak zarganalar, örf ve adetimize laf söylemiyorum, bunların puştluklarına laf söylüyorum....
Takım
O
Av
P
Geri Dön