Mynet Trend

Gupse Özay’lı 'Eltilerin Savaşı' filminden ilk teaser yayınlandı

'Eltilerin Savaşı' filminin ilk teaser’ı yayınlandı. 'Eltilerin Savaşı', Sultan ve Gizem adlı iki elti arasındaki eğlenceli rekabeti beyazperdeye taşıyacak. 'Eltilerin Savaşı' 31 Ocak’ta vizyona girecek.

'Eltilerin Savaşı' filminin ilk teaser’ı yayınlandı. 'Eltilerin Savaşı' filminin senaryosu Gupse Özay’ın kaleminden çıktı. Gupse Özay’ın canlandırdığı Sultan karakterinin gösterişli ve ihtişamlı dünyasının ilk kez izleyiciyle paylaşıldığı tanıtımda, eltiler arasındaki büyük rekabet anlatılıyor. Yönetmen koltuğunda Aykut Enişte ve Tatlım Tatlım filmleriyle tanıdığımız Onur Bilgetay oturuyor.

ELTİLERİN SAVAŞI KONUSU

Eltilerin Savaşı, iki elti olan Sultan ve Gizem arasında yaşanan tatlı çekişmelere, bitmek bilmeyen rekabete odaklanıyor. Sosyal medyaya olan düşkünlükleri ile bilinen Gizem ve Sultan'ın hayatına odaklanılan filmde, eltilerin evlilik anlayışları, aile kurarken yaşadıkları ilginç olaylar anlatılıyor.

ELTİLERİN SAVAŞI OYUNCU KADROSU

Filmin oyuncu kadrosunda Yalan Dünya dizisiyle hayatlarımıza giren ve Deliha, Görümce, Küçük Esnaf gibi filmlerle tanıdığımız Gupse Özay'ın yanı sıra 7 Yüz, Yüz Yüze, Batlır, Bir Aşk İki Hayat gibi yapımlarda karşımıza çıkan Afife Jale Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu ödüllü Merve Dizdar, Ufak Tefek Cinayetler, Sofra Sırları, Kavak Yelleri, Aramızda Kalsın gibi yapımlardan tanıdığımız Ferit Aktuğ, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimler yer alıyor.

ELTİLERİN SAVAŞI TEASER

Eltilerin Savaşı, 31 Ocak 2020'de sinemalardaki yerini alacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön