SPOR

Güzel sporcu Paige VanZant eşiyle çırılçıplak pozları için ilk kez konuştu

Koronavirüs pandemisi nedeniyle yaşanan karantina sürecinde, eşi Austin Vanderford'la çok sayıda çıplak fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan ve uzun süre gündemden düşmeyen dövüşçü Paige VanZant, bu pozlarla ilgili ilk kez konuştu. Güzel sporcu bu pozları verirken çok eğlendiklerini dile getirdi.

Güzel sporcu Paige VanZant eşiyle çırılçıplak pozları için ilk kez konuştu

İngiliz Telegraph'a konuşan Paige VanZant, karantina döneminde eğlenmek istediklerini ve bu düşünceyle çıplak pozlarının ortaya çıktığını söyledi.Karantina sürecini ABD'nin Oregon eyaletindeki evlerinde geçirdiklerini belirten başarılı dövüşçü, "Evde yalnızken biraz eğlenmek ve bu dönemde çıplak olmaya karar verdik.Zaman zaman bu durum biraz çılgınlaştı ancak bunu sosyal medyada keyifli hale getiriyorduk" dedi.

Çok eğlendiklerini belirten VanZant, "Her gün yeni bir şeyler bulmaya çalışıyorduk. Bazen çıplak yemek yapıyor, bazen bahçıvan oluyorduk, bazen balkonda, bazen yatakta sadece uzanırken... Kesinlikle çok eğlendik" ifadelerini kullandı.

5f82a0d266a97ceba3d743c0

Eşi Vanderford ile 2018 yılında dünya evine giren 26 yaşındaki Paige VanZant, 2.7 milyonluk takipçisiyle sosyal medyada da bir hayli popüler.

5f82a0b7ae298bfdb1f8a683

5f82a0c966a97cec53fe22cd

5f82a0d5ae298bfe160af47a

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
super olmus
Yahu aile eş adabı var arkadaş bunlar nasıl yaratıkya insan eşini çırılçıplak soyup paylaşırmı tövbe yarabbi namus bu ya
yaw bu nedir yaw
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler