Bayan Cüzdan Modelleri Haberleri

Stilinizde fark yaratacak Calvin Klein ve Tommy Hilfiger cüzdanlarda %35'e varan indirim

İyi bir cüzdan göz kamaştırıcı stilin olmazsa olmazlarındandır. Piyasadaki birçok cüzdan markası içinde yüksek kalitesi ve şık tasarımıyla öne çıkan Calvin Klein ve Tommy Hilfiger markaları moda severlerin en beğendiği cüzdan modellerini üretiyor. Şimdi %35'e varan indirimle satışta olan kadın erkek cüzdanları keşfedin, stilinizde fark yaratacak bir aksesuara sahip olun.

Haber 16-03-23 12:34

Alt tarafı cüzdan deyip geçmeyin! İçinde taşıyacağınız paradan çok daha yüksek fiyata sahip cüzdanlar

Çantaların daimi üyesi cüzdanlar yalnızca nakit paraları ve kredi kartlarını düzenlemekle kalmıyor, aynı zamanda size gösteriş de katıyor! Şık modellere ve kullanışlı tasarımlara sahip cüzdanlar ile modayı yakından takip edebilmek mümkün. Kimi zaman içinde taşınan paradan çok daha fazla meblağlar ödenen cüzdanlar artık bir statü göstergesi durumuna geldi. Biz de kadın ve erkek cüzdanlarında öne çıkan markaları bir araya getirdik. İşte detaylar...

Haber 23-01-23 16:06

Çanta yerine kullanabileceğiniz şık cüzdan modelleri

Günlük hayatta çantalar bir kombinin tamamlayıcı parçası olsa da bazen onları taşımak oldukça zor hâle gelebiliyor. Market, pazar gezmeleri ve kısa yürüyüşler sırasında büyük ve ağır çantaları taşımak yerine kullanışlı cüzdanlara yönelebilirsiniz. Siz de para ve kartlarınızı taşımak için küçük fakat fonksiyonel bir cüzdan arıyorsanız doğru yerdesiniz! Birbirinden kaliteli, şık ve kullanışlı modeller için yazımızı okumaya davetlisiniz!

Kadin 26-08-22 15:44

Bayan Cüzdan Modelleri

Bayan Cüzdan Modelleri Hakkındaki Haberler Mynet'te. Bayan Cüzdan Modelleri Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.