Ece Erken kimdir?

Ece Erken kimdir?

Oyuncu ve sunucu Ece Erken, 11 Mayıs 1978 yılında dünyaya geldi. Ünlü oyuncunun çocukluğu çeşitli şehirde geçmiştir. Subay olan babasının görev yerine göre Ağrı, Ankara ve Kıbrıs gibi farklı şehirlerde yaşadı. Atatürk Anadolu Lisesi mezunu olan Erken’in sunuculuk kariyeri 12 yaşında başladı. Kıbrıs Bayrak Radyo Televizyonu'nda aldığı görevden sonra Ankara’da Radyo Vizyon ve Radyo Genç yayınlarında çalıştı. İstanbul’a gelen sunucu Kral TV, Metropol FM, Alem Fm, Show Radyo ve Radyo Viva’da görev aldı. Star Tv kanalında ünlü sunucunun televizyonculuk kariyeri başladı. Ayrıca, sunuculuğun yanı sıra oyunculuk yapan Ece Erken; Nilgün, Aşk ve Gurur ve Lise Defteri dizilerinde rol aldı. Ece Erken, 2014-2015 yılları arasında Serkan Uçar ile evli kaldı. Çiftin bu evlilikten Eymen isimli bir oğlu oldu.

Ece Erken Haberleri

Ece Erken ölen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili ahlaksız sözler üzerine patladı: "Bu sapık yaratık..."

Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü nedeniyle yaşadığı zor günleri atlatmaya başladı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili çok sık paylaşım yapması nedeniyle eleştirilen ünlü sunucu, bu kez şizofren olduğunu ileri sürdüğü bir kişinin skandal yorumları nedeniyle sinirlerine hakim olamadı. Ece Erken ölen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili ahlaksız sözler üzerine açtı ağzını yumdu gözünü. İşte ünlü sunucunun sosyal medya hesabında yaptığı o paylaşım...

Magazin 05-06-2022 20:10

Ece Erken: Beraber öleceğimi düşündüğüm adama 'Evet' demiştim

Ece Erken, silahlı saldırı sonucu kaybettiği eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu ilk evlilik yıl dönümlerinde andı. Nikah gününe ait görüntüleri yayınlayan ünlü sunucu, duygusal bir mesaj da paylaştı.

Magazin 04-06-2022 11:50

Ece Erken’den ölen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu işaret eden manidar 'Cuma' mesajı! Paylaşımı olay oldu: "Kim bir kimseyi öldürürse..."

Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü sonrası yaşadığı zor günleri atlatmaya başlasa da acısı hala taze. Eşinin ölümü sebebiyle yıkıldığını ve cenaze sürecini hiç hatırlamadığını ifade eden ünlü sunucu Ece Erken, sosyal medya hesabında cuma mesajı paylaştı. Instagram hesabının story kısmında Mâide Suresi - 32 . ayet tefsirine yer veren ünlü ismin paylaşımı olay oldu. Ece Erken'in bu paylaşımı eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu ne kadar sevdiğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Magazin 03-06-2022 13:57

Ece Erken, Alişan'ın programına gidince Seren Serengil kızdı! Arkadaşlık bitti

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesi sonrası cinayete ve Ece Erken'e dair her detayı canlı yayınlarda anlatan Seren Serengil'i kızdıran bir olay yaşandı. Ece Erken'in bu süreçte en büyük destekçisi olan Seren Serengil, Ece Erken'in Alişan'in programına çıkmaya karar vermesi sonrası arkadaşlığını bitirdi.

Magazin 26-05-2022 07:28

Ece Erken kimdir? Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir? Ece Erken'in eşi ne zaman ve nasıl öldü?

Ece Erken, Alişan ile Hayata Gülümse programına katıldı. Erken, eşinin ölümünden sonra neler yaşadığını, hangi zorluklara maruz kaldığını anlattı. Alişan ile Hayata Gülümse programının bugünkü konuğu Ece Erken oldu. Programın sıkı takipçileri Ece Erken kimdir, Ece Erken'in kocası nasıl, ne zaman öldü şeklinde araştırmalara başladı. İşte merak edilen o detaylar!

Magazin 24-05-2022 11:43

Ece Erken'den hüzünlendiren 'Şafak Mahmutyazıcıoğlu' açıklaması! İzleyenlerin gözyaşları sel oldu: "Eşim beni bekliyor, ölünce kavuşacağız!"

Ünlü sunucu Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü sonrası ilk kez TRT 1'de yayınlanan 'Alişan ile Gülümse Hayata' programına konuk oldu. Alişan'a özel açıklamalarda bulunan Ece Erken, eşinin ölümü sebebiyle yıkıldığını ve cenaze sürecini hiç hatırlamadığını ifade ederek "Ölünce bir yerde beraber olacağız, eşim beni bekliyor" dedi.

Magazin 24-05-2022 11:40

Ece Erken'i Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşiyle ilgili yorum kızdırdı

Ece Erken erken öldürülen kocası Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla bir pozunu paylaştı. Ece Erken'in paylaşımına gelen "İlk eşi ne yapsın 15 yıllık bir evliliği var" yorumunda bulununca Ece Erken kendini tutamadı. Benan Kocadereli hakkındaki yoruma bakın ünlü sunucu ne yanıt verdi.

Magazin 23-05-2022 10:39

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde flaş gelişme! Firari son sanık da yakalandı

Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi ve Beşiktaş eski yöneticisi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Bakırköy'de ortağı olduğu balık restoranında öldürülmesine ilişkin yeni bir gelişme yaşandı. Cinayetle ilgili firari son sanık Serkan Dakman, Esenyurt’ta yakalandı.

Haber 22-05-2022 17:13

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatı sonrası Ece Erken'den flaş karar! Yeni işi herkesi şaşırttı...

Geçtiğimiz aylarda eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesi sonrasında oldukça zor günler geçiren Ece Erken, aldığı kararla herkesi şaşırttı. Magazin programlarını sunmasıyla tanıdığımız güzel sunucu Ece Erken, takipçilerinden gelen soruları yanıtlarken, verdiği cevapla yeni işiyle alakalı açıklamada bulundu.

Magazin 21-05-2022 13:17

Ece Erken gelen telefon faturasına sitem etti: Kira gibi

Geçtiğimiz ay hesabına bloke konulduğu için isyan eden Ece Erken, gelen telefona faturasına tepki gösterdi. Bin 40 TL'lik telefon faturasını gören Erken, "Kira gibisiniz pes" dedi.

Magazin 20-05-2022 10:54

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde korkunç detaylar! "10 bin dolara adam öldürüyorlar, seni de öldürtürüm"

Sunucu Ece Erken'in eşi ve Beşiktaş eski yöneticisi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Bakırköy'de ortağı olduğu balık restoranında öldürülmesine ilişkin soruşturma tamamlandı. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan 61 sayfalık iddianamede, sanıklar için istenen cezalar belli oldu. İddianamede ayrıca, cinayet gününe ilişkin tüm detaylar da tek tek yer aldı. İşte Mahmut Yazıcıoğlu'nun öldürüldüğü cinayete ilişkin iddianamede ortaya çıkan o korkunç detaylar!

Haber 16-05-2022 16:42

Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetindeki Kadir Yasak kimdir? Kadir Yasak Mahmutyazıcıoğlu’nu vurdu mu?

Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin 61 sayfalık iddianame hazırlandı. Vatandaşlar, 27 Ocak'ta uğradığı saldırı sonucu yaşamını yitiren ünlü sunucu Ece Erken'in eşinin öldürülmesine ilişkin davada, hazırlanan iddianamenin detaylarını öğrenmek için internette araştırma yapmaya başladı. Peki Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetindeki Kadir Yasak kimdir? Kadir Yasak Mahmutyazıcıoğlu’nu vurdu mu? İşte detaylar...

Magazin 16-05-2022 13:05

Son Dakika: Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde istenen cezalar belli oldu

Son dakika haberi: Sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Bakırköy'de ortağı olduğu balık restoranında öldürülmesine ilişkin soruşturma tamamlandı. Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili 61 sayfalık iddianame hazırlandı. Kadir Yasak, Seccad Yeşil ve Serkan Dakman hakkında ağırlaştırılmış müebbet ve 10 yıl 6’şar aya kadar hapis cezası, Ali Yasak ve Abdulkadir Kara'ya ise ağırlaştırılmış müebbet ve 12 yıl 6’şar aya kadar hapis cezası talep edildi. İşte olayın detayları!

Haber 16-05-2022 12:08

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun soyadını silen Ece Erken tepkilere kızdı

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatısonrası reddi miras yapan Ece Erken, Instagram'da soyadını güncelledi. Kocasının soyadını silen ünlü sunucu bu hareketiyle eleştirilince isyan etti.

Magazin 15-05-2022 15:37

Cinayete kurban giden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun mirasını reddetmişti! Ece Erken'in yeni hamle

ski yöneticisi, avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu; Yeşilköy'deki bir balıkçıda uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Yaşadığı acının ardından geçtiğimiz günlerde reddi miras yapmasıyla gündem olan Ece Erken'den, son olarak yeni bir hamle geldi.

Magazin 14-05-2022 11:29

Ece Erken'den duygusal doğum günü kutlaması

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü ile sarsılan Ece Erken 44. yaş gününü oğlu ile birlikte pasta keserek kutladı. Oğlu Eymen ile baş başa doğum gününü kutlayan Erken, duygu yüklü bir mesajla doğum günü fotoğraflarını Instagram'da yayınladı.

Magazin 11-05-2022 08:26

Pınar Altuğ'dan Ece Erken'e ünlülerin Anneler Günü mesajları! Sinem Kobal'dan karnı burnunda poz

Ünlü isimlerin Anneler Günü mesajları dikkat çekti. Pınar Altuğ'dan Sinem Kobal'a pek çok ünlü isim sosyal medyada annesini paylaştı. Kimi ünlüler annelerinin yanında anne olma duygusundan da bahsetti. İşte ünlü isimlerin Anneler Günü mesajları...

Magazin 08-05-2022 13:30

Ece Erken reddi miras yapınca gerçek ortaya çıktı! Eski eşle ilgili yeni iddia... "Tufaya düştü"

Ece Erken eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu mirasıyla ilgili kavgalardan bıkınca reddi miras yaptı. "Biz gönülden bağlıydık, öyle kalacağız. Reddi miras yapıyorum" açıklaması yapan Ece Erken ile ilgili Söylemezsem Olmaz ekibi bomba açıklama yaptı.

Magazin 27-04-2022 10:12

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Ece Erken'den flaş miras kararı! "Reddi miras yapıyorum!"

Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun mirasıyla ilgili gelen son dakika haberi herkesi şaşırttı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli'nin bir villayı habersiz kiraya verdiği iddia edildi. Öldürülen avukatın ardından Erken miras kavgasından bıktı ve "Reddi miras yapıyorum!" açıklamasıyla gündeme bomba gibi düştü.

Magazin 25-04-2022 15:41

Reddi miras nedir? Reddi miras için ne yapmak gerekir, nasıl yapılır?

Reddi miras nedir? sorusunun yanıtı Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu kaybeden ünlü sunucu Ece Erken’in reddi miras kararı aldığını açıklamasının ardından merak konusu oldu. Vatandaşlar, Reddi miras nedir? Reddi miras için ne yapmak gerekir, nasıl yapılır? soru ve konu başlıklarını internette araştırmaya başladı. İşte konuya ilişkin detaylar...

Haber 25-04-2022 13:57

Miras sorusu sorulunca... Ece Erken ünlü oyuncuyla kameralara yakalandı

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünün ardından zor günler geçiren Ece Erken, oyuncu Eren Hacısalihoğlu ile görüntülendi. Erken, "Lütfen yanlış bir şey yazılmasın, Eren aile dostumuzdur." dedi.

Magazin 23-04-2022 10:16

Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eviyle ilgili yeni iddia! Eski eş...

Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun mirasıyla ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. Söylemezsem Olmaz programında Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun villasını haber vermeden kiraya veren kişinin eski eş Benan Kocadereli olduğu iddia edildi.

Magazin 22-04-2022 15:25

Ece Erken'in öldürülen kocasının mirası paylaşılamıyor! "Eşime ait olan evi..."

Sunucu Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesi sonrası olayın yankıları sürüyor. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ardından sık sık mirasla ilgili iddialar ortaya atılırken Ece Erken yine bir paylaşımıyla eşinin evinin izinsiz kiraya verildiğini söyledi.

Magazin 19-04-2022 13:51

Seren Serengil, Ece Erken'in ölen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli'ye seslendi

Ece Erken'in hesabına bloke konulmasına dair konuşan Seren Serengil Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli'ye seslendi. Seren Serengil daha önce hedef aldığı eski eşe seslenerek "Ece Erken ile haklarınız İçin, avukatlarınız bir araya gelmeli…." dedi.

Magazin 11-04-2022 15:27

Ece Erken hakkındaki iddia Seren Serengil'i kızdırdı! "Öldüğü gün kolundan..."

Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun 12 adet lüks saatini sattığı iddiası gündem oldu. Ece Erken hesabındaki parayı paylaştı. Çıkan haberler Seren Serengil'i kızdırdı. Serengil daha önceki iddiasını yineledi ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli'yi ima ederek suçladı.

Magazin 10-04-2022 08:34

Ece Erken hesabındaki parayı göstererek isyan etti

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümüyle yıkılan Ece Erken, Mahmutyazıcıoğlu'nun saatlerini satarak 15 milyon lira gelir elde ettiği yönündeki haberlere isyan etti. Bloke edilen banka hesabının fotoğrafını paylaşan Erken, "Eşimden bana tek kuruş kalmadı. 2 evimde tedbir kararı var. Tek saati vardı o da abisinde, ben de sadece 2-3 tespihi kaldı" dedi.

Magazin 09-04-2022 14:58

Ece Erken hesabının bloke edildiğini görünce çıldırdı! "Şafak'ın ölümüne sebebiyet veren..."

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun korkunç şekilde öldürülmesinden sonra zor günler geçiren Ece Erken hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Ece Erken son olarak hesabının bloke edildiğini görünce çıldırdı!

Magazin 08-04-2022 13:55

Seren Serengil doğum gününde Ece Erken ve Demet Akalın'ı paylaştı! Fotoğraf şoke etti

Seren Serengil 51. yaş gününü evinde yaptığı bir parti ile kutladı. Doğum gününe daha önce küs olan Ece Erken ve Demet Akalın da katıldı. Serengil beraber verdikleri pozları paylaştı ama fotoğraflardaki aşırı filtre olay oldu. Demet Akalın bile kendini tanımadı.

Magazin 07-04-2022 08:28

Eşinin ölümüyle yıkılan Ece Erken'in yüzü güldü

Geçtiğimiz ocak ayında eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle yıkılan ve kendisini eve kapatan Ece Erken, sosyal medya hesabından ilk kez güldüğü bir fotoğraf paylaştı.

Magazin 06-04-2022 12:03

İlaçlarla ayakta duran Ece Erken doktor tavsiyesini paylaştı

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesi sonrası zor günler geçiren Ece Erken'in çok fazla ilaç aldığı, dua sırasında hocaya eşini rüyasında görmek için hangi duayı okuması gerektiğini sorduğu gibi iddialar gündemdeydi. Ece Erken zor günleri atlatmak için doktora gitti ve doktor tavsiyesini paylaştı.

Magazin 25-03-2022 13:54

Ece Erken'den küs olduğu Demet Akalın ile ilgili paylaşım! "İlk günden beri yanımdaydın"

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu silahlı saldırıda kaybeden ünlü sunucu Ece Erken zor günleri atlatmak için ailesi, oğlu ve dostlarıyla zaman geçiriyor. Acısını zaman zaman sosyal medyadan paylaşan Ece Erken son olarak uzun yıllardır küs olduğu ancak ölüm haberini alır almaz evine gelen Demet Akalın ile ilgili bir paylaşım yaptı.

Magazin 22-03-2022 12:04

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken'den çarpıcı paylaşım: 'Gerçi aklıma bile gelmiyorsun artık...'

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu silahlı saldırıda kaybeden ünlü sunucu Ece Erken, sosyal medya hesabında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Ece Erken'in eşi ile ilgili yer verdiği ifadeler okuyanları duygulandırdı.

Magazin 19-03-2022 20:41

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken günler sonra görüntülendi

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü nedeniyle zor zamanlardan geçen ünlü sunucu Ece Erken, günler sonra ilk kez annesi ve oğlu ile görüntülendi.

Magazin 18-03-2022 10:33

Ece Erken "Bu bir mafya hesaplaşmasıdır" yorumu yüzünden harekete geçti ama...

Eşinin ölümünün ardından zor günler geçiren Ece Erken sosyal medyada yapılan yorumlarla mücadele etmeye çalışıyor. Erken "Bu bir mafya hesaplaşmasıdır" yorumu için mahkemeye koştu.

Magazin 13-03-2022 09:48

Seren Serengil, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli’yi hedef aldı

Seren Serengil, Ece Erken'i savunurken Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi, Benan Kocadereli’nin sevgilisi olduğunu iddia ederek aldatılan eşi hedef aldı. Serengil "Benan Hanım yalnız algısı yaratılıyor" dedi.

Magazin 11-03-2022 15:06

Ece Erken dua sırasında hocaya bakın ne sormuş! Seren Serengil açıkladı

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümüyle yıkılan Ece Erken eşinin yakınları tarafından miras konusunda baskı gördüğünü iddia etti. Seren Serengil de bu konuda açıklama yaparak Ece Erken'in yalnız olmadığını söyledi. Seren Serengil, Ece Erken'in 40 duasında dikkat çeken bir detayı da canlı yayında anlattı.

Magazin 10-03-2022 13:24

Ece Erken öldürülen eşiyle mesajlaşmalarını paylaştı! "Son nefesimi senin kolunda vereceğim"

Ece Erken öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun kırkında bir paylaşım yapıp içini döktü. Erken kocasıyla yazışmalarını paylaştı ve "Eşimi toprağa verdiğim gün nasılsam öyleyim, bakımsız, ne giydiğim nasıl göründüğümün önemi olmadığı sadece eşime dua edeceğim bir gün" dedi.

Magazin 08-03-2022 09:50

Ece Erken'den kafa karıştıran paylaşım! Sır dolu ifade...

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatıyla zor günler geçiren sunucu Ece Erken, yaptığı paylaşım dikkat çekti. "Fayyem" yazılı bir fotoğraf paylaşan Erken'in ne demek istediği merak konusu oldu.

Magazin 28-02-2022 15:39

Ece Erken günler sonra alışveriş merkezinde görüntülendi! İşte Ece Erken'in son görüntüsü

Ece Erken eşinin öldürülmesi sonrası zor günler geçiriyor. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun silahlı saldırı sonucu öldürülmesiyle dünyası başına yıkılan Ece Erken alışveriş merkezinde görüntülendi. Ece Erken sorulara yanıt vermedi. Erken'in bitkin hali gözlerden kaçmadı.

Magazin 25-02-2022 10:00

Ece Erken yazlığı olan Çeşme'den paylaşım yaptı

Sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu silahlı saldırıda ölmüştü. Zor günler geçiren Ece Erken zaman zaman eşiyle eski anılarını paylaşıyor. Erken bu sefer yazlığının bulunduğu Çeşme'den bir paylaşım yaptı.

Magazin 24-02-2022 07:25

Seyhan Soylu'dan yeni Ece Erken iddiası! "Benan Hanım mirasa tedbir koydurdu"

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesi sonrası Seyhan Soylu'nun Ece Erken hakkındaki iddiaları gündeme geliyor. Ece Erken Sisi hakkında koruma kararı aldırsa da Sisi durmuyor. Seyhan Soylu son olarak miras konusunda iddialarda bulundu.

Magazin 22-02-2022 15:08

Ece Erken, Seyhan Soylu ve Nihat Doğan'ı affetmedi! İşte mahkemenin kararı

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesi sonrası Seyhan Soylu ve Nihat Doğan'ın sert eleştirilerini duyan Ece Erken soluğu savcılıkta almıştı. Ece Erken'in eşine uğursuz geldiğini ima eden Nihat Doğan ve Seyhan Soylu hakkında mahkeme kararını verdi. Ece Erken bu iki isim hakkında 1 ay koruma kararı aldırdı.

Magazin 22-02-2022 11:56

Seren Serengil'den bomba iddia: "Şafak Mahmutyazıcıoğlu bana Fikret Orman evliliğiyle ilgili bana sahte belge gönderdi"

Seren Serengil Ece Erken'in öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Seren Serengil yaptığı açıklamada "Fikret Orman ve eşinin boşanmadığını söylemiştim. Bana Şafak boşandıklarına dair belge gönderdi meğer bana da yalan söylemiş alacağı olsun. Sahteymiş" dedi.

Magazin 17-02-2022 15:44

"Çok zor dayanıyorum" diyen Ece Erken eşinin mezarlığını paylaştı

Şafak Mahmutyazıcıoğlu öldürülmesi sonrası zor günler geçiren Ece Erken eşinin mezarını ziyarete gitti. Geçtiğimiz gün sitem ederek eşinin borcu olmamasına rağmen borç isteyenler olduğunu söyleyen Ece Erken "Çok zor dayanıyorum" demişti.

Magazin 15-02-2022 09:18

Ece Erken isyan etti! "Neye yanayım? Borcu olanlar borcu vardı diye geziyor"

Ece Erken eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Zor günler geçiren Ece Erken isyan etti. Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla ilgili paylaşım yapan Erken "Borcu olanlar borcu vardı diye geziyor" dedi.

Magazin 14-02-2022 11:58

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde Seccad Yeşil yakalandı! Tek firari Serkan Dakman her yerde aranıyor

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin kilit ismi Seccad Yeşil dün Bursa'da yakalandı. Yeşil, sorgulanmak için İstanbul'a getirildi. Sağlık kontrolünden geçirilen Yeşil'in İl Emniyet Müdürlüğü'nde işlemlerinin sürdüğü belirtildi. Seccad Yeşil'in ifadesinin bugün alınacağı kaydedilirken olayla ilgili tek bir firarinin kaldığı duyuruldu. Firari Serkan Dakman her yerde aranıyor.

Haber 10-02-2022 10:16

"Altı taneyi birden içiyor" denmişti! Ece Erken'den antidepresan paylaşımı!

Ece Erken'in gün içinde doktordan uyarı alacak kadar çok antidepresan içtiğini Seren Serengil açıklamıştı. Ece Erken yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Geçtiğimiz gün cami çıkışı hocayla da konuşan Ece Erken eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü sonrası o ayeti paylaştı.

Magazin 10-02-2022 07:32

Ece Erken'den Süleyman Soylu'ya teşekkür! "Şükürler olsun"

Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde 13 gündür firari olan Seccad Yeşil'in yakalanmasının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Erken, "Şükürler olsun" dediği paylaşımında Süleyman Soylu ve tüm organize şube ekibine teşekkür etti.

Magazin 09-02-2022 14:28

Son dakika: Ece Erken'in yakın dostu açıkladı! Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu öldüren katiller cinayet sonrası böyle bağırmış

Kendisine ait balıkçıda öldürülen Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Katil Kadir Yasak ve ağabeyi Ali Yasak'ın ifadeleri de ortaya çıktı. Emniyet güçlerinin aradığı Seccad Yeşil ise henüz yakalanamadı. Kadir Yasak'ın çelişkili ifadesi sosyal medyada gündem olmuştu. Ünlü televizyon programcısından katillerle ilgili yeni bir iddia geldi. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 09-02-2022 09:39